Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#31 28-1-2009 23:07:44

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Blog Josha!

Martuś,dzięki za tłumaczenie!
Josh jest naprawdę wyjątkowym człowiekiem!!!
Nawiązując do ostatniego video na blogu Josha...bardzo się ucieszyłam na wiadomość,że pracuje nad nową płytką!Już się nie mogę doczekać!!!   Jestem ciekawa cóż nowego i  pięknego stworzy dla nas Josh.


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#32 29-1-2009 14:03:37

 Grobanka

Powolny działacz

Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 52
Ulubiona piosenka Josha: So she dances, Mi morena...
Wiek: 16
Imię: Kiara
WWW

Re: Blog Josha!

On jest po prostu Aniołem...
Zakochałam się... no po prostu nie mogę.
Och...i nowa płyta.Jestem w niebie

Offline

 

#33 1-2-2009 11:46:38

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Blog Josha!

Co z tym videochatem?

Już wiem, już wieem. Wybaczcie.

Ostatnio edytowany przez Nijaka (1-2-2009 11:53:16)


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#34 10-2-2009 13:21:51

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Blog Josha!

Kolejna wiadomość od Josha dla nas!

Głowa do góry!

Jestem już w domu po weekendzie z grammy! Jestem WYCZERPANY. Ok, po pierwsze, wiem, że niektórzy z was są smutni, że nie wygrałem. Też jestem smutny, ale, tak jak powiedziałem jej osobiście, to dla mnie zaszczyt konkurować ze świetną Natalie Cole i jestem szczęśliwy z jej zwycięstwa. Modlę się też o jej zdrowie i szczęście w 2009 r. i dalej. To nie pierwszy raz od 9 lat, że nie zdobyłem jeszcze grammy na półkę, myślę, że bezpiecznie jest powiedzieć jeszcze, dobrze? Właśnie spoglądam tkliwie na moją nagrodę Most Promising Newcomer ‘94 jr. high award [czyli mniej więcej: Najlepiej zapowiadający się nowoprzybyły junior ]. Och, jak się świeci!

Jestem także niezwykle szczęśliwy i zadowolony z jednego dobrego powodu. Po tym jak zostałem zaproszony na Clive Davis’s party do Ushera (jestem bardzo zaszczycony, że zostałem o to poproszony, mam nadzieję, że u Ushera i jego żony wszystko w porządku!), pędziłem do mojego samochodu nie wiadomo dlaczego. Sweeney (mój pies) był u przyjaciół i nagle coś go wystraszyło tak, że wyskoczył zza drzwi. Naprawdę myślałem, że go straciłem. Szukaliśmy go wśród sąsiadów wykrzykując jego imię, ale w końcu po godzinie, znalazł się na środku ulicy blok dalej, biegnąc do nas szczęśliwy, jak to on potrafi. Jestem przekonany, że chciał znaleźć swoją prawdziwą gromadę kojotów, to nie było jednak śmieszne dla taty.

A więc... tak... dystans.

Podczas weekendu miałem dużo zabawy i dziękuję WAM za opinie, które są ważne, cały czas.

Czas do pracy.

J


Tak Josh, dystans! Naprawdę Josh jest bardzo skromny... Jest niesamowity. I jeszcze nas pociesza! Hej, kto wiedział o Most Promising Newcomer ‘94 jr. high award? ;> No ładnie, Josh w wieku 13 lat zdobył swoją pierwszą nagrodę. ^^

Jaka ja jestem szczęśliwa, że Sweeney się nic nie stało!!! Dobrze, że się znalazł. Ach i Josh na imprezie u Ushera. Nieźle. Jak to napisała Dorota (w temacie o Grammy), Josh przecież nie lubi imprez podobno. Dobrze, że się rozerwał.

Niepokoi mnie tekst "czas do pracy". Josh już mówił, że jest pracoholikiem. Ale niech się nie przemęcza!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#35 10-2-2009 13:38:04

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Blog Josha!

No wiedzialam ze sie nie przejął zbyt mocno. No i o to chodzi, by się aż tak nie przejmować chyba bardziej się przejął że my się przejęliśmy (chyba za dużo powtórzeń, wybaczcie)
Jak to dobrze że Sweeney się znalazł! to straszne stracić zwierzę, nie wiedząc co z nim jest... wiem co Josh przeżywał, też tak kiedyś miałam...na całe szczęście wszystko się dobrze skończyło i u Josha i u mnie z resztą też.

Czas do pracy...no tak, ale jak ktoś jest pracoholikiem to znaczy chyba ze lubi swoją pracę? a to najważniejsze, ale faktycznie, na odpoczynek tez powinien znaleźć czas.


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#36 10-2-2009 17:15:23

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Blog Josha!

Dobrze,że Josh ma do tego dystans!Nagroda mu sie należała,no ale cóż...trudno Super,że nadal sie cieszy z tych,które już ma!
Co do Sweeneya...cieszę sie ogromnie,że sie odnalazł,bo wyobrażam sobie co Josh przeżywał gdy go szukał!Wszyscy dobrze wiemy ile ten psiak dla niego znaczy i jak Josh bardzo kocha swojego zwierzaka!
Hmm...a praca?Niektórzy już tak mają...oby tylko sie nie przepracował! A z tej jego pracy, mam nadzieję ,już wkrótce będziemy mieć efekty w postaci przepięknych piosenek


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#37 10-2-2009 18:42:09

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Blog Josha!

Też zamarłam, jak czytałam o Sweeney'u. Po angielsku:P I całkiem zrozumiałam ten list:P Dobra, dobra jestem chwalipiętą, ale im lepszy mój angielski tym lepsze szanse na pogadanie sensownie z Joshem;P Ale Marto_Evans! Pominęłaś ważną rzecz! Josh o sobie mówi "tatuś", w sensie tatuś Sweeney'a słodkie:) W ogóle miłe, że o nas pomyślał. I jak tu go nie kochać;P


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#38 10-2-2009 18:53:53

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Blog Josha!

Tata już dodany.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#39 10-2-2009 19:14:37

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Blog Josha!

A może off to work to "Z dala od pracy" ??? Bo z dala, by pracować? ( to work wskazywałoby na czasownik w bezokoliczniku z tego, co wiem). Tak się zastanawiam, żeby wiedzieć, czy znów się martwić tym jego pracoholizmem:P Chyba, że to jakieś stałe wyrażenie...
Oczywiście, jak zawsze wspaniale, że to przetłumaczyłaś, w końcu wkładasz w to trochę pracy, ale ja jakoś lubię analizować tłumaczenia (chyba, że to już nie mój poziom językowy:P), więc wybacz mi:*


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#40 10-2-2009 19:45:28

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Blog Josha!

Też się zastanawiałam co to sformułowanie znaczy. Ale znam sformułowanie "it's time I was off" czyli "czas na mnie". Wydaje mi się więc, że off to work znaczy gotowy do pracy. Jest tu jakiś językoznawca? Można się spytać naszych nauczycielek od angielskiego. Bardzo przepraszam, jeśli źle przetłumaczyłam, ale wydaje mi się to prawidłowo przetłumaczone.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#41 10-2-2009 20:01:52

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Blog Josha!

Łał. I wiecie co? Rzadko kiedy mam taką frajdę z mojej znajomości angielskiego, niż kiedy mogę zrozumieć słowa Josha w jego ojczystym języku. Nie wiem, czemu, ale mnie to kręci (((:

Co to jest za niesamowity człowiek! Właśnie przeszła mu przed nosem nagroda Grammy, a ten co robi? Pisze do nas wiadomość, żebyśmy się nie martwili. Ale to dobrze, że tak nas ocenia (: I ta wstawka o nagrodzie dla juniora - ale jestem z niego dumna!

I wiecie, co mnie rozczuliło? To, że po "Sweeney" napisał "(my dog)". Jakbyśmy nie wiedzieli. To mnie jakoś tak... Rozbawiło. I rozczuliło, noo. W ogóle, cały ten list napchnął mnie pozytywnymi fluidami!

Ale się przestraszyłam, jak usłyszałam, że Sweeney zwiał. Wszyscy wiemy, ile ten piesek znaczy dla Josha! Zresztą, ja na przykład jestem jego wielką fanką, rzadko widuję tak radosne i urocze psiny. IDEALNY dla naszego "J".

No właśnie, i ten podpis! "J". To też mnie rozczuliło. Niby skrót, a znaczy więcej, niż nawet całe "Josh", dla mnie. To takie przyjacielskie przejście, takie zespolenie z fanami. Wcześniej pisał "Josh". Och, to też było faaaajne! ((:

"Off to work". Myślę, że to, że nie wygrał, pchnie Josha do jeszcze cięższej pracy. Nie, żeby jakoś tam sobie rekompensował, czy pracował, żeby nie myśleć czy coś. Nie. On po prostu będzie chciał być lepszy i lepszy, dla siebie i właśnie DLA NAS. Josh, uważaj na siebie!
Ale nie mam nic przeciwko nadziejom Fanki. Oj, tak, nowa płyta i nowe piosenki. Raaaaj <333

Wiecie, co sobie pomyślałam, czytając ten list? Że Josh naprawdę czuje się związany z fanami. Że jest to taki 'nasz' Josh. I wiecie co? Chociaż, oczywiście, kibicuję rozpowszechnieniu Jego talentu u nas, w Polsce, to trochę w serduchu czułabym sie chyba zazdrosna. No bo Josh to taki mój skarb, na razie. Taki nasz skarb. A jak zaczęliby słuchać i wychwalać jego głos osoby, które nadal pod prysznicem nucą Dodę czy Feel... Nie wiem, jak bym to zniosła. Niesamowicie by mnie to uraziło. Naprawdę.
Czytając ten list poczułam taką więź. Wy też? Takie... Josh jest niesamowitym artystą. Który ceni i szanuje swoich fanów. I w ogóle, który jest de best!
A teraz zakończę, jak Josh XDDD

Off to work.

A


EDIT:

Marta_Evans napisał:

Też się zastanawiałam co to sformułowanie znaczy. Ale znam sformułowanie "it's time I was off" czyli "czas na mnie". Wydaje mi się więc, że off to work znaczy gotowy do pracy. Jest tu jakiś językoznawca? Można się spytać naszych nauczycielek od angielskiego. Bardzo przepraszam, jeśli źle przetłumaczyłam, ale wydaje mi się to prawidłowo przetłumaczone.

Całkowicie zgadzam się z Martą. 'Off from work' byłoby lepsze, gdyby chciał mówić, ze odpoczywa. 'Off to work' to jakby 'lecę pracować', według mnie (:

Ostatnio edytowany przez Nijaka (10-2-2009 20:04:33)


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#42 11-2-2009 09:47:12

 Saira

Powolny działacz

9018175
Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 21-1-2009
Posty: 62
Ulubiona piosenka Josha: If I walk away
Wiek: 24
Imię: Gosia

Re: Blog Josha!

Nijaka napisał:

Łał. I wiecie co? Rzadko kiedy mam taką frajdę z mojej znajomości angielskiego, niż kiedy mogę zrozumieć słowa Josha w jego ojczystym języku.

Zgadzam sie w zupełności !!! On jest taki naturalny w tym co pisze do nas, co robi gdy nagrywa bloga (urzekły mnie momenty, gdy chciał nam pokazać widok ze swojego okna i gdy odłożył słuchawkę, zeby mu nikt nie przeszkadzał)... Po obejrzeniu tych nagrań pokochałam Josha jeszcze bardziej, choć wydawało mi sie to nie mozliwe, właśnei za tą jego "normalność". On jest po prostu dobrym człowiekiem. Oby pozostał taki jak najdłuzej...

Ostatnio edytowany przez Saira (11-2-2009 09:49:39)


I can't breathe without you and I don't
I can't live without you and I won't

Offline

 

#43 11-2-2009 12:26:52

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Blog Josha!

Nijaka napisał:

Chociaż, oczywiście, kibicuję rozpowszechnieniu Jego talentu u nas, w Polsce, to trochę w serduchu czułabym sie chyba zazdrosna. No bo Josh to taki mój skarb, na razie. Taki nasz skarb. A jak zaczęliby słuchać i wychwalać jego głos osoby, które nadal pod prysznicem nucą Dodę czy Feel... Nie wiem, jak bym to zniosła. Niesamowicie by mnie to uraziło. Naprawdę.

czuję to samo. Bo niby fajnie jak byłby bardziej znany i w ogóle, ale jeśli ludzie słuchaliby Go tylko dlatego by być "na czasie", nie rozumiejąc Jego muzyki, nie czując jej całym sercem (jak my), to wolę żeby tego nie robili. I aby Josh pozostał znany tylko dla nas (oj tak wiem, egoistka ze mnie ;P )

Saira napisał:

On jest taki naturalny w tym co pisze do nas, co robi gdy nagrywa bloga (urzekły mnie momenty, gdy chciał nam pokazać widok ze swojego okna i gdy odłożył słuchawkę, zeby mu nikt nie przeszkadzał)...

Mhm, mi się to też podobało. Po raz kolejny pokazał że ma do nas szacunek, że zależy mu na fanach. Zwłaszcza jak odłożył tą słuchawkę. Poza tym, zgadzam się, jest taki naturalny, normalny...i w ogóle najlepszy!


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#44 11-2-2009 14:16:19

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Blog Josha!

Marta_Evans napisał:

Też się zastanawiałam co to sformułowanie znaczy. Ale znam sformułowanie "it's time I was off" czyli "czas na mnie". Wydaje mi się więc, że off to work znaczy gotowy do pracy. Jest tu jakiś językoznawca? Można się spytać naszych nauczycielek od angielskiego. Bardzo przepraszam, jeśli źle przetłumaczyłam, ale wydaje mi się to prawidłowo przetłumaczone.

Mea culpa:D po prostu pragnę zrozumieć Josha jak najlepiej:D I dlatego analizowałam sprawę;)
Z innej beczki: myślę, że muzyka Josha na tyle różni się od tej słuchanej tylko, bo "jest modna", że nie ma możliwości, żeby zrealizowały się nieco czarne scenariusze Nijaki I Lei:) Josh wydobywa z ludzi to, co w nich najlepsze, rozwija chociażby pod względem czysto muzycznym i myślę, że Polakom przydałby się taki "powiew" i pokazanie, że ambitna muzyka istnieje:) U tych ludzi, do których Josh może trafić, Feel nie wytrwa próby czasu:P


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#45 11-2-2009 19:25:28

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Blog Josha!

Tak. Ludzie, do których Josh trafi, nie będą słuchali byle czego. Ale ludzie słuchający byle czego mogą zacząć słuchać Josha. Wszyscy znamy takie przypadki, zresztą, taka ludzkość jest po prostu. Pamiętam, jak "Cień Wiatru" wszedł na bestsellery. Zaciskałam zęby patrząc na ludzi noszących te książki tak, żeby wszyscy dokładnie widzieli okładkę tytułową. Albo siedzieli z otwartą na kolanach, patrząc, czy ktoś to widzi. Tak zwane pozerstwo. Josh od tego nie uciecze.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://whocanhelp.eu Oferujemy wykonanie transport i darmowy worldhotels