Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 24-8-2008 02:29:03

 eovina28

Powolny działacz

15626909
Zarejestrowany: 23-8-2008
Posty: 61
Ulubiona piosenka Josha: awake
Wiek: 28

Re: Ulubiony utwór

Moim odkryciem jest piosenka "My heart was home again" piękna otula jak ciepła kołdra Lubie też ostatnio słuchać "Per te" zwłaszcza po tym jak przeczytałam tłumaczenie które zwalilo mnie z nóg Czytam dużo poezji ale żaden tekst nie zrobił na mnie takiego wrażenia Magia w czystej postaci Jak zawsze oczywiście "Awake"i "Mia per sempre"


gdy się kocha nawet zmęczenie jest radością

Offline

 

#17 24-8-2008 20:11:20

 anita_88

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 17-5-2008
Posty: 17
Ulubiona piosenka Josha: Remember when it rained
Wiek: 23
Imię: Anita

Re: Ulubiony utwór

Witam wszystkich bardzo ciepło;]
Bardzo mi miło,że powstał taki wspaniały blog.;] Co do moich ulubionych piosenek  kochanego Josh'a uwielbiam wszystkie,ale najbardziej chyba
J.G.CD:  Canto alla vita,LET ME FALL,ALLA LUCE DELL SOLE,,CINEMA PARADISO, Alejate,GIRA CON ME, VINCENT,TO WHERE YOU ARE,YOU'RE STILL YOU..etc..;];]
Closer;] MI MANCHERAI-MY REALLY FAVOURITE ONE,  REMEMBER WHEN IT RAINED ,CARUSO-,broken vow,you raise me up, hymne a'lamour, PER TE,OCEANO,my confession...;]my december.;]
Awake CD;] UN GIORNO PER NOI,FEBRUARY SONG,lullaby,mai,now or never,you're the only place,..etc.etc..;] Verita,My heart was home again,with you. Wszystkie duety.
NOEL;) :AVE MARIA, Thankful, Silent night,little drummer boy;] OH HOLY NIGHT, it came upon a midnight clear,The CHRISTMAS SONG.
I muzyka z musicalu Chess;] np. Where I want to be czy Anthem.;]Jeśli ktoś  nie posiadałby jakiejś piosenki Josh'a ,to chętnie prześlę;] z przyjemnośći,proszę tylko napisać;] pozdrawiam ciepło , polish Grobanite,
Anita ;-)


''If there is one thing that is constant in this world,it is the power of music.''

Offline

 

#18 25-8-2008 21:16:45

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ulubiony utwór

Jak miło, ze znów jesteś:) Już zaczynałam się martwić, że o nas zapomniałaś...
Obszerna ta Twoja lista ulubionych utworów Josha!!! Chyba prościej by było napisać nazwy albumów, zajęło by to mniej czasu:D
Z twórczością Josha jest taki problem, że nie da się wymienić kilku ulubionych piosenek bo absolutnie wszystkie są cudowne!!! Z innymi piosenkarzami jest inaczej...mogę lubić jakiegoś wykonawcę za kilka piosenek, ale nigdy za wszystkie!
...a Joshem jestem bezgranicznie zachwycona cokolwiek by zaśpiewał...i za to go wielbimy:D

P.S. Anita, wiesz co się dzieje z Asią? Była z nami krótki czas, a teraz gdzieś zniknęła...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#19 26-11-2008 14:07:37

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Ulubiony utwór

Dawno nikt tu nie pisał , więc może ja też dorzucę swoje trzy grosze :)Kocham wszystkie piosenki Josha , za każdym razem odkrywam w nich coś nowego .Jednak mam najukochańszy utwór , który niezmiennie mnie wzrusza ,szczególnie gdy oglądam do niego teledysk .
Jest to Per Te .To tak przecudowna piosenka, ma tak piękne słowa , no i Josh jest w niej taki smutny ,że aż serce pęka ! Porusza mnie do głębi !!!!!

Offline

 

#20 26-11-2008 17:04:23

 Naborg

Gość z zewnątrz

8199935
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 9-8-2008
Posty: 50
Ulubiona piosenka Josha: In her eyes / Per te
Wiek: 18
Imię: Mariusz

Re: Ulubiony utwór

Per te .. tak, jest piękna, nie wymyślę nic więcej, podpisuję się pod wszystkim


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Offline

 

#21 26-11-2008 19:29:36

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Ulubiony utwór

Taak, Per Te jest cudowna... w ogóle trudno mi mówic o ulubionym utworze, bo za kazdym razem zachwycam się na nowo każdym Ale takie najulubieńsze to: You Are Loved, Awake, You Raise Me Up, To Where You Are, When You Say You Love Me, Weeping, a ostatnio Thankful


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#22 26-11-2008 20:32:32

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Ulubiony utwór

Per te jest śliczna. Ma w sobie tyle uczuć, że we wszystkim nam znanym momencie, kiedy wybuchają, aż mi serce rośnie!


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#23 14-12-2008 22:11:05

 moniaak

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 13-12-2008
Posty: 14
Wiek: 18

Re: Ulubiony utwór

ja jestem dopiero na początku przygody z twórczością Josha. wstępnie najbardziej spodobały mi się "to where you are", "so she dances" i "in her eyes" oraz oczywiście "you raise me up". chociaż już teraz kiedy to piszę nasuwa mi się na myśl jeszcze mnóstwo piosenek, które powinnam wpisać. muszę je sobie spokojnie przetrawić i po jakimś czasie się zorientuję

Offline

 

#24 17-12-2008 19:54:29

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Ulubiony utwór

zakochałam się ostatnio w Alla Luce Del Sole jest po prostu piękna


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#25 17-12-2008 20:20:39

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ulubiony utwór

Nie wiem jak to mogło być możliwe, ale kiedy pierwszy raz ją usłyszałam to "szału" nie doznałam (teraz wszystkie baty lecą w moją stronę!). ALE kiedy usłyszałam ją w Josh Groban In Concert i to na porządnym nagłośnieniu to po prostu o mało nie dostałam obłędu! Sposób w jaki zaśpiewał ten ten utwór powalił mnie na kolana, puszczałam go na okrągło, a domownicy to też obłędu o mało nie dostali, ale niekoniecznie z tych samych powodów co ja^^


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#26 18-12-2008 15:46:16

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Ulubiony utwór

Alla Luce Del Sole ma w sobie coś takiego podniosłego, jakąś niesamowitą energię . Zawsze jak jej słucham czuję przypływ dobrej energii:D

Offline

 

#27 18-12-2008 20:04:54

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ulubiony utwór

A ja od początku zakochałam się w tej piosence. W zasadzie wszystkie klasyczne piosenki Josha są przepiękne!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#28 23-12-2008 21:36:32

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Ulubiony utwór

Wiecie, co ostatnio odkryłam? Że słuchając piosenek Josha wciąż i wciąż, zawszze mnie któraś zachwyci czymś nowym, zawsze zaskoczy. I to jest piękne. Znam je na pamięć, a jednak nadal mnie zachwycają.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#29 23-12-2008 22:10:22

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ulubiony utwór

A wiesz Aniu, że o tym samym dokładnie dziś myślałam:) Znam każdą piosenkę Josha na pamięć, a jednak mimo to za każdym razem wydaje mi się, ze słucham ją po raz pierwszy! Magia po prostu...magia Josha:D


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#30 23-12-2008 22:40:23

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Ulubiony utwór

Agnetha napisał:

A wiesz Aniu, że o tym samym dokładnie dziś myślałam:)

Jesteśmy myślowo kompatybilne XD


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Oświęcim Szamba betonowe Rumia mapa fotowoltaiki