Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#31 12-9-2008 19:56:33

 plummy

Dżosznięty

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 14-8-2008
Posty: 170
Ulubiona piosenka Josha: Don't Give Up, Thankful...
Wiek: 19
Imię: Joanna

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Tak, ja też myślałam o czymś podobnym. Wśród oich znajomych nikt chyba nie zna Josha, a szkoda. Ostatnio przekonałam do niego moją współlokatorkę z bursy i zarazem wieloletnią szkolną przyjaciółkę i mam nadzieję, że coś z tego będzie (dałam jej namiary na forum). Siostrę też staram się przekonac, ale jest ciężko. Myślę, że pomimo wielu niepowodzeń każdy z nas powinien próbowac dalej. Niech będzie coraz więcej fanów Josha Grobana. A do Polski pewnie też kiedyś przyjedzie i wtedy wszyscy spotkamy się na jego koncercie !

Sklejone.
M.P.


Wiecie co, tak sobie czytam to forum i czytam, i dochodzę do wniosku, że ja powinnam znac Josha już od dawna! Jestem od lat wielką miłośniczką łyżwiarstwa figurowego i namiętnie oglądam każde zawody jakie pokazują na Eurosporcie. Widziałam też programy Briana Jouberta i Stephana Lambiela do piosenek Josha (dla pewności sprawdzilam na youtube). Wtedy nie zwróciłam uwagi na muzykę. Nie wiem jak mogłam! Chyba zbyt byłam zaabsorbowana podziwianiem wyżej wymienionych...

Offline

 

#32 12-9-2008 21:06:20

 sardynka

Gość z zewnątrz

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 12-9-2008
Posty: 1
Wiek: 16

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witam wszystkich, a plummy w szczególności;) To ja jestem tą koleżanką z bursy Josha poznałam zaledwie kilka dni temu, właśnie dzięki plummy. Jego głos rzeczywiście jest niesamowity. Piosenek znam jeszcze niewiele (tyle co usłyszałam u plummy), ale poszukiwania i odkrywanie właśnie się rozpoczęły mam takie przeczucie, że Josh zagości na dłużej w mojej mp3 ^^

Offline

 

#33 13-9-2008 15:33:15

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witam kolejną forumowiczkę! Cieszę się, że Josh spodobał się i Tobie! Mam nadzieję, że długo będziesz go słuchać i w pełni będziesz zauroczona! Pozdrawiam Cię!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#34 14-9-2008 20:40:24

 katberek

Gość z zewnątrz

2841400
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 17-8-2008
Posty: 3
Wiek: 19
Imię: Kasia

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Zupełnie nie rozumiem tego braku Josha w Polsce. Na polskich serwisach jest bardzo mało informacji o nim, a w  sklepach muzycznych  mało płyt.  Ale dobre i to:) . Mam nadzieje ze kiedys uda sie zobaczyc Josha na zywo w Polsce. Dziekuje za powitanie na forum:). Pozdrowienia dla wszystkich fanów Josha.

Offline

 

#35 15-9-2008 19:52:21

 villemo280

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 15-9-2008
Posty: 20
Ulubiona piosenka Josha: February Song
Wiek: 26

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witam kochane forumowiczki.  Wprost nie mogę opisać jak się cieszę że powstało to forum. Do tej pory myślałam że w Polsce nikt inny poza mną nie zna Josha i nie interesuje się jego twórczością. I oto nareszcie trafiłam na to forum.

Pierwszy raz usłyszałam Josha zupełnie przypadkowo, przy okazji szukania na YouTube "Dumi i uprzedzenia". Trafiłam wtedy na filmik z podkładem "Remember When It Rained" i po prostu przepadłam! Tego samego dnia odszukałam inne utwory, między innymi February Song i zakochałam się w tej piosence. Mój mąż w końcu zbronił mi odtwarzać tych nagrań w jego obecności, po tym jak na okrągło przez kilka dni słuchałam tych dwóch piosenek. One najbardziej trafiły mi do serca. Uwielbiam je, pózniej doszły do tego "Si Volvieras" i "Solo Por Ti". Cudowne!!! Josh ma wspaniały głos, dla mnie najpiękniejszy męski głos pod słońcem. mogę słuchać go bez końca. Ale też nie mogę zrozumieć dlaczego w Polsce w ogóle o nim nie słychać?!
Dlatego tym bardziej cieszę się że mogę się podzielić z kimś moją radością wynikającą ze słuchania J. G.

Offline

 

#36 16-9-2008 11:20:05

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witam villemo280:D ...i sardynkę też witam:D
Mam nadzieję, że miło spędzicie czas w naszym towarzystwie:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#37 16-9-2008 14:44:20

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Też Cię serdecznie witam! Myślę dokładnie jak Ty, też nie wiem, czemu Josh nie jest znany w Polsce... I tak samo jak Ty, przed znalezieniem tego forum, byłam przekonana, że tylko ja go znam. Jeszcze raz witam!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#38 16-9-2008 20:29:15

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Jak to dobrze, że coraz więcej osób poznaje się na Joshu! Witamy nowych forumowiczów! ^^


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#39 17-9-2008 12:42:21

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Wszyscy tak pięknie witają, że ja nie będę gorsza witam wszystkich serdecznie:) piszcie dużo, ciekawie i wogóle fajnie


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

#40 30-9-2008 22:59:47

 anita_88

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 17-5-2008
Posty: 17
Ulubiona piosenka Josha: Remember when it rained
Wiek: 23
Imię: Anita

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witaj Martuniu:
Miło Cię spotkać na wspanialym forum Josh'a)I to w dodatku polskim:):)Tka bardzo się cieszę,że rośnie grupa milosnikow nieslychanego Josh'a :)dla mnie jest on calym swiatem....a jego ostatni występ na Emmy's....nie mogę go zapomniec...stale mam lzy w oczach....nasz Aniol.;];]
Tak...marzę ,aby kiedyś do nas przyjechal do Polski..na koncert....calym sercem w to wierzę.
Trzymajcie się Marta cieplo i wszyscy moi polscy Grobanites;] do uslyszenia,pozdrawiam;]
Anita


''If there is one thing that is constant in this world,it is the power of music.''

Offline

 

#41 1-10-2008 15:04:01

 Naborg

Gość z zewnątrz

8199935
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 9-8-2008
Posty: 50
Ulubiona piosenka Josha: In her eyes / Per te
Wiek: 18
Imię: Mariusz

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Pozdrowienia dla nowych forumowiczuch


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Offline

 

#42 1-10-2008 16:35:40

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Jaki ten świat mały! Nie przyszło mi do głowy, że to Ty, Anitko!

A żeby wtajemniczyć wszystkich: Anita wysłała mi wiadomość na youtube, poznałyśmy się, a dopiero potem stwierdziłyśmy, że jesteśmy tutaj obie zapisane!

Szkoda, że wchodzisz tu tak rzadko. Rozumiem, że na angielskim forum jest dużo więcej rzeczy... Ja jestem zapisana na yuku, ale nie za bardzo lubię te forum. Jak już ktoś tutaj napisał, jest ono bardzo nieczytelne i panuje tam chaos - przynajmniej według mnie.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#43 1-10-2008 16:46:41

 anita_88

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 17-5-2008
Posty: 17
Ulubiona piosenka Josha: Remember when it rained
Wiek: 23
Imię: Anita

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witaj Martunii i witam gorąco wszystkich wspanialych polskich Grobanites;]
Oj..tak..zgadzam się..na yuku cięzko się czasem odnaleść,..ale za to jest tyle nowości o Josh'u.: Ale z naszego polskiego forum jestem tak strasznie dumn,ze powstalo i w ogole;];];]swietnie;]ciekawa jestem kto byl pomyslodawcą forum??:)pozdrawiam cieplutko,ucalowania i do uslyszenia ;]]; ach...juz tak się nie mogę doczekac na plytą Joshiego...;];] buziaki,Grobanite forever- Anita;]


''If there is one thing that is constant in this world,it is the power of music.''

Offline

 

#44 2-10-2008 16:58:39

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Niby Internet to taka wielka cyberprzestrzeń a jednak nie tak trudno się w niej odnaleźć:) Jednym słowem: wszystkie drogi prowadzą do Josha:D


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#45 25-11-2008 21:09:21

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

hmm, jak odkryłam Josha...ponad rok temu moja koleżanka zafascynowana była piosenką "You Raise Me Up" w wykonaniu Westlife. Pokazała mi teledysk i kilka innych wykonań, m.in. Josha. Oczywiście byłam pod wrażeniem Jego głosu, ale jakoś zapomniało mi się o nim(straszne Dopiero niedawno coś mnie tknęło i we wrześniu jakoś przeglądałam archiwum gadu i natrafiłam właśnie na link do piosenki w wykonaniu Josha. Przesłuchałam, poszukałam innych piosenek, i już było po mnie Po prostu zakochałam się  w Jego głosie, i nie wiem jak mogłam żyć do tej pory, nie słuchając GO. Mam kilkanaście piosenek na komputerze, płytę koncertową Awake, i planuję mieć wszystkie płyty A tak w ogóle to marzy mi się, jak zresztą nam wszystkim koncert Josha...no cóż może kiedys...


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki