Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 9-7-2008 21:44:02

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Oczywiście, też widziałam występ Stéphane'a Lambiela jak jechał do piosenki Un Giorno Per Noi. Nawet widziałam jeszcze jeden raz, jak jakiś łyżwiarz wybrał Josha. Mianowicie Ave Maria w jego wykonaniu. Niestety nie pamiętam kto dokładnie... Ale to dzięki Brianowi poznałam Josha i to jemu kibicuję. Nie umiem się przerzucić na kogoś innego. Nawet gdyby ktoś inny zaczął jeździć nagle cały czas do piosenek Josha i robił to fantastycznie... Poza tym Brian bardzo mi się spodobał! Świetnie jeździ, jest przystojny i ma doskonałą figurę. No i to, że jest żywiołowy, też mi się spodobało. Ach, faceci...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#17 31-7-2008 15:00:38

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Kiedy odkryłam Josha? Hmmm... trudno jest mi przypomnieć sobie ten moment. Ale chyba wszystko zaczęło się YouTube. Ok. 2 lata temu miałam manię na film "Duma i uprzedzenie" (z boskim panem Darcym) i oglądałam chyba wszystkie możliwe fanvideos jakie tyko istniały. Pewnego pięknego poranka natknęłam się na jeden z takich filmików z piosenką "When you say you love me"( http://pl.youtube.com/watch?v=qVEcloLm4I4 )... i się zaczęło. Później wszystko już szło lawinowo - Ally McBeal, "You raise me up", "Per te", "Believe" i "The Prayer" z Celine Dion


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#18 31-7-2008 15:42:35

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Widzę aglaja, że i Ty poznałaś się na "Dumie..." i na panu Darcym! Ja film zobaczyłam dopiero dzisiaj (ale lepiej późno niż wcale...). Od tej chwili ubóstwiam pana Darcy'ego:rolleyes:


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#19 14-8-2008 21:26:00

 plummy

Dżosznięty

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 14-8-2008
Posty: 170
Ulubiona piosenka Josha: Don't Give Up, Thankful...
Wiek: 19
Imię: Joanna

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Kurczę, to ja chyba najmłodsza jestem ze wszystkich fanów! Wielbicielką głosu Josha(i nie tylko;))jestem zaledwie od paru dni. Znalazłam go przez przypadek na youtubie. Tak sobie szukałam piosenki "All I ask of you" z "Upiora w operze" i znalazłam Josha śpiewającego z Sarah Brightman. Partnerka to porażka, ale Josh... Od razu się zakochałam w tym głosie

Offline

 

#20 14-8-2008 22:10:10

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Serdecznie witam Olę i Asię!

Połączenia 'Josh-Duma i Uprzedzenie' oraz 'Josh-Upiór w Operze' - najlepsze jakie mogą być!

plummy napisał:

Wielbicielką głosu Josha(i nie tylko;))jestem zaledwie od paru dni.

O, to naprawdę bardzo króciutko go znasz. Cieszę się, że tak szybko trafiłaś na to forum! Mam nadzieję, że spodoba Ci się Josh tak bardzo jak nam wszystkim, gdy dowiesz się o nim jeszcze więcej.

A co do Sary Brightman... No wiesz, to wielka artystka. Ale nie każdemu podoba się taki głos. Przyznam, że mi też. I także ten duet nie przypadł mi do gustu. Ale ja osobiście nie chcę wypowiadać się na jej temat. Mimo, że nie podoba mi się jako artystka, nie powiedziałabym niczego złego o jej głosie, bo niewątpliwie ma talent. Nie każdy potrafi tak śpiewać.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#21 14-8-2008 22:31:50

 Kastor13

Gość z zewnątrz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 4-8-2008
Posty: 21

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witam, nowego Forumowicza. Coś nas ostatnio przybywa i oby jak najwięcej. Moja znajomość z muzyką Josha też nie jest zbyt długa. Tak może z miesiąc, ale fascynacja totalna. A zaczęło się od zupełnie innego artysty, którego też bardzo lubię, tym razem swingującego Michaela Buble. Szukałam jego piosenek na you tube i znalazłam takie coś:

http://pl.youtube.com/watch?v=IFA4_1hoyGI

i stwierdziłam o co tu chodzi, trochę ten występ bez sensu, dlaczego ten drugi nie śpiewa i kto on. Poszukałam, no i przepadłam..... w tych brązowych oczach.


P.S. Teraz znając już obu Panów show nie jest bez sensu.

Ostatnio edytowany przez Kastor13 (14-8-2008 22:38:12)

Offline

 

#22 15-8-2008 21:54:54

 Naborg

Gość z zewnątrz

8199935
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 9-8-2008
Posty: 50
Ulubiona piosenka Josha: In her eyes / Per te
Wiek: 18
Imię: Mariusz

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Jak poznałem muzykę Josha mm.. najpierw poznałem Martę. A od Marty do Josha już krótka droga:)
Pamiętam że powiedziała że ma genialną piosenkę. Wiele nie myśląc ściągnąłem od razu. To było "You raise me up". Słuchałem tego wtedy chyba z godzinę na okrągło. Ale zdałem sobie sprawę że  już znam Josha Kiedyś słuchałem "Remember me" z Troi. Było super, tylko nie wiedziałem ze to nasz ukochany Amerykanin śpiewa


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Offline

 

#23 23-8-2008 13:02:10

 katberek

Gość z zewnątrz

2841400
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 17-8-2008
Posty: 3
Wiek: 19
Imię: Kasia

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witam wszytskich:)

Moja przygoda z muzyka Josha zaczęła sie od piosenki "Remember me" z filmu Troja. Przewijałam koniec kilka razy żeby posłuchac tej piosenki. Później oczywiście zaczęło sie szukanie w internecie informacji o posiadaczu tego wspaniałego głosu:) Jak wiekszośc z Was zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam. Szukałam, szukałam aż w końcu znalazłam kilka jego utworów, m.in. "You raise me up" i "When  you say you love me" z albumu "Closer". Zakochałam sie w jego głosie i po nitce do kłębka dotarłam w końcu do wszystkich jego albumów. Bardzo czesto ich słucham i absolutnie mnie nie nudzą, wręcz przeciwnie:) Ostatnio kupiłam tez "Awake live" i bardzo sie z tego ciesze:) Jedno czego nie rozumiem to fakt ze taki wspaniały glos jest u nas tak malo znany. Mam nadzieje ze juz niedlugo sie to zmieni i Josh w koncu odwiedzi Polske:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

Offline

 

#24 23-8-2008 16:15:13

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Oglądałam Troję jeszcze zanim poznałam Josha. Nie rozumiem więc, czemu nie zwróciłam uwagi na tą boską piosenkę i boski głos. Znałabym Josha dłużej... No ale zaczęło się tak jak się zaczęło... I tak jestem niezwykle wdzięczna losowi, że mogłam w ogóle poznać Josha!

Pozdrawiam nową użytkowniczkę i witam na naszym forum! No i oczywiście cieszę się, że Mariusz skorzystał z mojego zaproszenia!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#25 11-9-2008 18:10:05

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Zgadzam się!  Również oglądałam Troję przed moją Joshomanią, a piosenki w ogóle nie zauważyłam! Dziwne...

W każdym razie, moja przygoda z Joshem nie zaczęła się tak romatycznie od Troi, tylko dzięki zupełnie ślepemu przypadkowi - wpadłam na "You Raise Me Up" na music.yahoo. Nie szukałam akurat niczego konkretnego, słuchałam piosenek moich ulubionych zespołów i prawie w każdym przypadku poniżej była pokazana własnie ta piosenka. Urzekły mnie oczy Josha, włączyłam, przesłuchałam i.... Tak właśnie wpadłam. Od tego momentu słuchałam jej wciąż i wciąż i nadal pozostanie jedną z moich ukochańszych. Kiedy tylko miałam okazję zaopatrzyłam się w płyty Josha i zakochana wróciłam do Polski (byłam w USA). A tutaj nikt nie wie, kim mój idol jest! To mnie zszokowało. I zdenerwowało, też. W Polsce promuje się wielu dennych i sztucznych piosenkarzy, a dla kogoś tak wartościowego, jak Josh, z Jego przepięknym głosem nie ma miejsca? Tak więc, od powrotu, promuję go wśród ludzi i na stronach internetowych. Przynajmniej tyle moge zrobić.
Mam nadzieję, że kiedyś Josh przyjedzie do Polski. To byłoby naprawdę niesamowite...


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#26 11-9-2008 18:52:36

 eovina28

Powolny działacz

15626909
Zarejestrowany: 23-8-2008
Posty: 61
Ulubiona piosenka Josha: awake
Wiek: 28

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Masz racje w kraju króluje komercha i ludziom wmawia się że tego właśnie chcą a to guzik prawda Pamiętam jak przyleciał do Polski Andrea Bocelli jak o tym było głośno jak wielu ludzi zgromadziło się żeby zobaczyć go chociaż na telebimie Dlaczego z Joshem nie może być podobnie? Zerowa promocja Grobana w kraju to błąd To jest naprawde nie wykorzystany potencjał Jeśli chodzi o oczy Josha to raczej nie zwraca na to specjalnej uwagi ale w jego przypadku to zupełnie coś innego Nie potrafie opisać co czuje kiedy patrze w te oczy one są naprawde "żywe" jest w nich tyle światła i ciepła Przypomniał mi się taki fragment wiersza "w twoich oczach można mieszkać /twoje oczy kocham " Mam nadzieje że nic nie przekręciłam to chyba napisała Poświatowska


gdy się kocha nawet zmęczenie jest radością

Offline

 

#27 11-9-2008 21:11:33

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Droga Aniu, witam na forum i serdecznie pozdrawiam!

A ja jestem bardzo ciekawa jak było w USA, tzn. czy wpadłaś tam na ludzi, którzy znają Josha? Czy jest on naprawdę tak znany w USA, jak to sobie wyobrażam?


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#28 12-9-2008 14:14:05

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

To  może ja odpowiem na jedno z tych pytań moja siostra była w USA parokrotnie i wszyscy na około niej i znajomi znali Josha i słuchali. Niektórzy byli na niejednym Jego koncercie..Więc tam Josha cieszy się niemałą popularnością


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

#29 12-9-2008 16:36:25

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Kiedy z Polski zrobi się taka Ameryka?... Przecież wszystkie wzorce czerpiemy właśnie z Zachodu...a ze Stanów to już zwłaszcza. Może problem tkwi w tym, że wybieramy wzorce nieodpowiednie, nie doceniając tych dobrych i wartościowych...
Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że kiedyś przejrzymy na oczy (mówię ogólnie o naszym narodzie) i zaczniemy wybierać tylko rzeczy wartościowe spośród wszystkich dostępnych, które oferuje Zachód.

Zgadzam się z Tobą we wszystkim co powiedziałaś Eovina:)...aż przykro patrzeć co się dzieje na polskiej scenie muzycznej:[

...a co do oczu Josha...
http://img155.imageshack.us/img155/1782/joshgroban68pb9.th.jpg
Kiedy patrzę m.in. na to zdjęcie to aż ciary mnie przechodzą!

Ostatnio edytowany przez Agnetha (12-9-2008 16:37:05)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#30 12-9-2008 16:59:28

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Zgadzam się z Jagodą. Ja również, jak mówiłam ludziom, że słucham Josha, widziałam ich reakcję i zrozumienie. Tak naprawdę to żadej osobie nie musiałam tłumaczyć, kim jest. A w Polsce... To aż wstyd. Wstyd po prostu, że nikt o Nim nie wie. Po prostu, hańba. Tak sie zastanawiam, czy moze, jakby zebrać jakieś... podpisy, albo coś, i wysłać to do Josha to może by przyjechał i zaśpiewał? A potem się z nami spotkał, jako przedstawicielami prośby o koncert? Tak, wiem, mało prawdopodobne, ale miło sobie czasem tak pomyśleć... (:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue UbytovĂĄnĂ­ Glendale