Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 20-4-2009 16:40:17

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Co teraz czytasz?

Ja ostatnio czytam "Draculę" Brama Stokera- można powiedzieć, że to pierwsza książka o wampirach:) Może walorów literackich nie ma na super wysokim poziomie, ale dobrze się czyta, no i ma klimat:D


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#17 25-5-2009 00:19:56

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Ja od jakiegoś czasu nie mogę ruszyć dalej z Barankiem Christophera Moore'a. Zaczęłam czytać, go w roku szkolnym, ale klasa maturalna to nie przelewki i musiałam zrezygnować na rzecz nauki. Teraz już jestem po egzaminach i mam zamiar nadrobić zaległości . Poza tym mam jeszcze zaczętą Dumę i Uprzedzenie Jane Austen, ale to zaczęłam czytać tak dawno, nic nie pamiętam, więc trzeba będzie czytać od początku .

Offline

 

#18 25-5-2009 19:14:39

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Co teraz czytasz?

Koniecznie Paulinko dokącz "Dume i uprzedzenie"! Ja uwielbiam tą książkę Jane Austen i moim zdaniem jest to jej najlepsze dzieło! Polecam także "Perswazje" tej pisarki


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#19 25-5-2009 19:20:47

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Perswazje czytałam i jak na razie jest to moja ulubiona powieść Austen... no, ale mam do nadrobienia jeszcze kilka z DiU na szczycie listy . Jejku... pozaczynałam tyle książek i nie pokończyłam ich. Teraz sobie przypomniałam, że jeszcze Pokuta czeka w kolejce . Wszystko przez tę szkołę!

Offline

 

#20 26-5-2009 14:45:29

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Co teraz czytasz?

Paulino, czyżbyś lubiła Christophera Moore'a? :> Czytałaś Najgłupszego anioła?


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#21 26-5-2009 15:37:51

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Christophera Moore'a ubóstwiam wprost! Najgłupszy anioł to była moja pierwsza jego książka, ale zdecydowanie wolę Brudną robotę . Jak nikt potrafi połączyć ironię z dramatem (szczególnie w Brudnej robocie to widać, w Najgłupszym aniele to raczej więcej humoru było ). Wczoraj zabrałam się za dalsze czytanie Baranka .

Offline

 

#22 27-5-2009 16:14:39

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Co teraz czytasz?

Hehe gościu ma niezłe teksty:D wyruchanie lamparta i te inne sprawy:D owocożerny nietoperz w okularach przeciwsłonecznych, który mówi z hiszpańskim akcentem... Musze dorwać najnowszą książkę pt. "Błazen"- wariacje z Szekspirem, zapowiadała się ciekawie. Jak miło, że jesteśmy we dwie:D


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#23 27-5-2009 17:42:22

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Miło, bardzo miło . Za Błazna też mam zamiar się kiedyś wziąć, ale chcę najpierw nadrobić braki (Krwiopijców jeszcze nie czytałam, Ssij, mała, ssij i... tej wyspy wypacykowanej kapłanki czy czegoś ). A Błazna tym bardziej jestem ciekawa, że sama wielką fanką Szekspira jestem .

Offline

 

#24 1-6-2009 17:19:11

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Co teraz czytasz?

Szekspir też! Hej, chyba trzeba się umówić na czat:D Wszystkich dzieł Szekspira nie przeczytałam, ale uwielbiam Hamleta:D
Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości:D uwielbiam te niektóre tytuły;P Za dużo uwielbiam;P


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#25 5-6-2009 12:43:50

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Uff... wczoraj (a raczej dzisiaj w nocy) skończyłam czytać Baranka Moore'a - od razu wzięłam się za Krwiopijców tego samego autora (zaczyna się niezwykle obiecująco).

Offline

 

#26 12-6-2009 15:35:49

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Co teraz czytasz?

Ostatnio czytałam trzy książki Joanny Lustyk : "Gwiazdy w ogrodzie", "Inna pamięć" i "Ścieżka przez ocean". I chcialam je Wam gorąco polecić! Przyjemne, no i co najwazniejsze smieszne. Autorka nie ucieka od problemów typu dom dziecka, adopcja, relacje między dorosłymi i dziećmi, oraz próby odnalezienia sensu w zyciu i milosci... Ale wszystko jest napisane w sposób niezwykle lekki, i pochłania się te książki jednym tchem. Wolałam je czytac niz konczyc prace,co jest zrozumiale


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#27 27-6-2009 20:10:22

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Co teraz czytasz?

Autostopem przez galaktykę Douglasa Adamsa- kapitalne poczucie humoru, czuję się jak ryba w wodzie;D

A że są wakacje, to zamierzam karmić moje uzależnienie od książek^^


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#28 27-6-2009 20:49:10

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Moniczko, też uwielbiam tę książkę - mam 3 części: Autostopem..., Restauracja na końcu wszechświata i Życie, wszechświat i cała reszta. Dla mnie kapitalne wszystkie części .

Ja sama czytam, a raczej już kończę, Mistrza i Małgorzatę - rewelacyjna książka. Zaraz potem chyba wrócę do mojej ulubionej części Trylogii, albo do ukochanej Katedry Marii Panny w Paryżu .

Ostatnio edytowany przez Kalpana (27-6-2009 20:49:43)

Offline

 

#29 27-6-2009 23:05:34

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Co teraz czytasz?

Właśnie skończyłam Ostatni Szczegół Harlana Cobena. Ten gość jest super. Podoba mi się jego styl. Część jego książek to kryminaly, część to kryminały z Myronem Bolitarem. W tych pierwszych intrygi i spiski są często tak zagmatwane, że po rozwiązaniu opada mi szczęka. Intrygi z Myronem są już lżejsze, bo też tak naprawdę wszystko skupia się właśnie na Myronie. Za to gagi są pierwszorzędne, Win Lockwood III jest obłędny, a od samej książki nie mogę się oderwać.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#30 29-6-2009 19:19:34

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co teraz czytasz?

Udało mi się jednak wypożyczyć "Bez mojej zgody", Martuń Jestem naprawdę w szoku! Normalnie to z mojej biblioteki za pierwszym razem nic wydusić nie mogę, a tu proszę, udało się ;] Żeby tego było mało, dojrzałam na półce nawet "Cień wiatru" (!) o której wcześniej pomarzyć sobie mogłam. Spóźnili się jednak, bo już ją przeczytałam Ale obok była też "Gra anioła" to sobie też wzięłam ;] Wiem, że wszyscy mówią, że to już nie to samo co "Cień wiatru", ale muszę się przekonać na własnej skórze


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com