Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 10-1-2009 17:41:22

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Sklepy internetowe

Chciałam się Was zapytać czy robicie zakupy przez Internet. Ja prawdę mówiąc wolę standardowy sposób: wejść do normalnego sklepu, kupić i wyjść. A przez Internet nigdy nie można mieć pewności czy wszystko będzie ok. Zaryzykowałam raz na allegro i na szczęście wszystko poszło sprawnie, ale poza tym nigdy przez neta nie kupowałam. Mój brat to owszem, ale on ma żyłkę ryzykanta^^

Poruszyłam ten temat bo chciałam kupić płyty Josha....wreszcie (aż wstyd powiedzieć, że nie mam jeszcze żadnej:shy:). Stwierdziłam, że jedyny sposób to Internet...Tak w ogóle to najpierw chcę się zaopatrzyć w jego pierwszy album i w Closer.
I tak... na empik nie mam co liczyć (produkty niedostępne:/), zaglądałam wczoraj na Merlina i były (i to jeszcze jakie tanie!) więc dzisiaj chciałam zamówić i takie rozczarowanie...nie ma już albumu Josh Groban:( Spóźniłam się o jeden dzień, normalnie tylko ryczeć:( Tym razem mój instynkt joshowy mnie zawiódł:(

Szukałam też po innych sklepach, ale jak już był Josh to nie było jego pierwszego albumu:/ I tak w kółko Macieju...
Znalazłam tylko na bookmaster
https://www.bookmaster.pl/szukaj.xhtml? … =2&c_id=-1

Jednak poczytałam opinie na temat tego sklepu i przeważają niestety negatywne...

A czy Wy może miałyście okazję tam kupować, albo gdzieś indziej? Czy macie jakieś sprawdzone na "własnej skórze" sklepy? Jeśli tak, to polećcie mi jakieś, bo sama w ciemno nie chcę gdzieś kupować, w końcu różnie może być...



Jak zwykle na drodze do Josha same kłody pod nogi:/ Taka moja gorzka refleksja...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#2 10-1-2009 17:56:00

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Sklepy internetowe

Agnieszko ja śmiało Ci polecam zakupy na Allegro . Udało mi się tam tanio kupić Josh Groban i Noel . inne płyty Josha , bo mam już wszystkie łącznie z koncertami  zamówiłam w sklepie muzycznym na kaszarskiej w Gnieżnie . Czekałam ok tygodnia .
Ja często kupuję na Allegro ciuchy , kilka razy zdarzyło mi się nie trafić z rozmiarem pomimo mierzenia , ale na ogół jestem zadowolona. Szczególnie poluję na markowe Jeansy i naprawdę mozna trafić super spodnie za niską cenę . Tak więc polecam !!!

Sklejone.
M.P.


Jeszcze dodam ,że nie musisz sie martwić ,jak  się spóżniłaś i nie ma już płyty którą chcesz kupić . Trzeba sprawdzać codziennie i w końcu trafisz . Ja napisałam raz do sprzedawcy który wystawiał płytę Josh Groban i odpisał mi ,że na razie nie ma ale wkrótce będzie więc czekałam i się doczekałam Nie załamuj się  trzeba być cierpliwym i polować

Offline

 

#3 10-1-2009 19:11:02

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Sklepy internetowe

Ja też mogę bez zastanowienia polecić allegro. Tylko nie kupowałam przez internet płyt Josha, ale inne rzeczy. Bardzo sprawnie to idzie, poza tym czasami wychodzi dużo taniej niż w normalnych sklepach. Tylko najlepiej zrobisz gdy przed zdecydowaniem się na kupno poczytasz opinie o danej osobie, która chce sprzedawać. I na wszelki wypadek wybierz te produkty, gdzie istnieje opcja z możliwością zapłacenia dopiero po otrzymaniu towaru. Ale mi nie zdarzyło się jeszcze aby ktoś chciał oszukiwać. Tak więc kupuj.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#4 11-1-2009 21:14:01

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Sklepy internetowe

Może i bym się skusiła na to allegro, ale jest parę "ale":
1. Mówisz Dorota, by być cierpliwym...ja cierpliwości mam dużo, ale qurcze nastawiłam się by kupić jeszcze w tym miesiącu...tym oto sposobem chciałam sobie zrobić prezent na pierwszą rocznicę poznania Josha:D A na allegro w tej chwili nie ma Closer, a album Josh Groban stoi po 52 zł (z przesyłką przekroczy 60zł), a kiedy pomyślę o Merlinie, że tam było za 31 zł to aż gęsiej skórki dostaję:/ Wiem, że na Joshu nie można oszczędzać, on wart jest wydania każdych pieniędzy, ale moje stypendium naukowe (a wielkie kokosy to nie są...wiadomo, nasze państwo to nie Święty Mikołaj...) zmusza mnie by liczyć się z każdą złotówką...
2. Tak więc jeśli okazałoby się, że suma jaką zapłaciłabym na allegro byłaby zbliżona do sumy jaką miałabym wydać w sklepie na Kaszarskiej w Gnieźnie, to oczywiście wybrałabym bez zastanowienia tę drugą opcję.

A czekać długo bym nie chciała, bo mam wrażenie, że pierwszy album Josha to już niedługo w Polsce nigdzie nie będzie dostępny, i co ja wtedy biedna zrobię?! W depresję wpadnę:(

Zastanawiam się jeszcze nad tą opcją:
http://www.musiccorner.pl/ww.php?szukaj … AN%2C+JOSH

Tutaj mają ceny "merlinowe", dla mnie kuszące, ale znów jest parę "ale":
- może to beznadziejne pytanie...ale czy ten sklep w ogóle istnieje? Strona przecież działa, ale gdzieś wyczytałam że sklep zlikwidowano...
- natknęłam się też na informację, że sklep został zaskarżony w zeszłym roku do sądu. Powód: nie wywiązywanie się z umów  z konsumentami, nie potwierdzanie przyjmowania zamówień itp.
- ten ostatni fakt najbardziej mnie niepokoi, wystarczy jeden powód "przeciw" i moje zaufanie "stoi na krawędzi"

Więc znowu moje pytanie, czy słyszałyście o tym sklepie coś?


Ech...mam dużo wytrwałości w sobie ale już powoli zaczyna mnie to "polowanie" męczyć:/ Pewnie ostatecznie wyjdzie tak, że kupię w sklepie, który praktycznie mam "pod nosem"...Jak to mówią: pod latarnią zawsze najciemniej...

Ostatnio edytowany przez Agnetha (11-1-2009 21:18:17)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#5 11-1-2009 21:30:19

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Sklepy internetowe

Agnieszko, mogę Ci polecić merlina. Tylko w takim kupowałam, jak na razie. Do Allegro nie miałam nigdy zbytniego zaufania, mój znajomy został wykiwany. Potrzebowałam Noel'a, a w empiku był za 60 zł. Mieli jednak produkt niedostępny, więc sprawdziłam w merlinie i ... tak, to 31 złotych! Zamowiłam i po 4 dniach był gotowy do odebrania. Poszłam, odebrałam, ładnie opakowany, niemożliwe opakowanie prawie do uszkodzenia... Wszystko było super. Tak więc, merlina mogę polecić.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#6 11-1-2009 21:44:00

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Sklepy internetowe

Aniu, w Merlina ja nie wątpię, miałam w końcu zamiar właśnie tam kupić, ale no...nie mają już "Josh Groban" I coś mi się wydaję, że tak szybko mieć nie będą, jeśli w ogóle będą mieć:/ Mam wrażenie, że zrobili promocję na jego płyty po to, by im zeszły ze sklepu...

A chciałam kupić 2 płyty od razu, żeby wyszło mi za jedną przesyłką. A uparłam się na "Josh Groban" i "Closer" i zdania nie zmienię (na Noel i Awake i całą resztę jeszcze przyjdzie czas, myślę, że jeszcze jakiś czas będą dostępne, za to o "Josh Groban" boję się, bo to towar już deficytowy:/)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#7 12-1-2009 14:53:44

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Sklepy internetowe

Mi na szczęście udało się zdobyć pierwszą płytę Josha Grobana - i to nawet nie tak dawno bo w sierpniu, kiedy Merlin.pl miał ją jeszcze w ofercie...
Polecałabym serwis eBay. Fakt, że jest to portal międzynarodowy ale jeśli nie masz bariery językowej to jak najbardziej mogłabyś tam zajrzeć. Wiele osób z Niemiec ma do sprzedania NOWE płyty Josha za przystępną cenę (ok. 35 zł) ale musisz się jeszcze liczyć z kosztami dostawy (dodatkowe 20 zł).
Nie zaszkodzi sprawdzić
Wiele razy chciałam kupić na eBayu zdjęcie Josha z autografem ale niestety ceny czasami przekraczają moje możliwości finansowe

EDIT:
Tak sobie szperam i znalazłam to: http://cgi.ebay.pl/JOSH-GROBAN-Awake-20 … 240%3A1318
Ile dałabym za tą płytę! Jak to zobaczyłam byłam w szoku, nawet nie wiedziałam, że taka istnieje

Ostatnio edytowany przez aglaja (12-1-2009 14:59:27)


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#8 12-1-2009 16:54:27

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Sklepy internetowe

Qurcze, nie mogę sobie darować z tym Merlinem:/ Być o krok od szczęścia... ale muszę dopaść "Josh Groban" choćby nie wiem co!

...a co do ebay...ceny mają świetne, ale to sprowadzanie zza granicy...już wolałabym ściągnąć z Polski... A z drugiej strony równie dobrze mogę kupić u nas drożej, za to przesyłka będzie mniejsza i wyjdzie mi na to samo...

A to co znalazłam Ola..no no^^ marzenia to naprawdę dobra rzecz:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#9 19-1-2009 21:33:17

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Sklepy internetowe

Agnieszko, wejdź na allegro.pl bo niedawno sprzedawca wystawił nowiuteńką płytę Josha - tą którą chciałaś. Radzę się pośpieszyć, bo może jej później nie być, a wiadomo, że ostatnio jest duży problem z nabyciem albumów Josha.
Aha, jeszcze jedno... obawiam się że jeśli chcesz mieć płyty Josha musiałabyś je prędko zamówić. Już nawet Empik nie ma w swojej ofercie ani "Closer" ani "Awake" ani "Noel". Może być w przyszłości problem...


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#10 20-1-2009 16:42:51

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Sklepy internetowe

Dzięki Olu za cynk, pomyślę o tym:)

Nic Wam wcześniej nie mówiłam żeby nie zapeszać, ale dziś już mogę! Otóż właśnie od dzisiaj mam już płytę Closer we własnych rękach:D Zamówiłam w Merlinie 13.01. (choć nie jestem przesądna to jednak trochę się bałam zamawiać właśnie trzynastego, bo 13-stka nieraz dawała mi w kość:/ Jednak myśl że 14-stego mogłoby już jej nie być przekonała mnie by nie zważać na tą pechową liczbę), a 17.01. paczka z płytą przyszła na adres mojej koleżanki (poprosiłam ją o to gdyż nie mam zaufania do mojej poczty, wolałam nie ryzykować, tym bardziej ze chodzi przecież o Josha!). A ponieważ wczoraj nie miałam zajęć więc dostałam ją dopiero dziś, więc w sumie czekałam na nią cały tydzień (to chyba najdłuższy tydzień w moim życiu xD). Kiedy przyszłam na uczelnię koleżanka już była na szczęście i w tym momencie mój krzyk radości:D
A wyobraźcie sobie, że zaraz po tym pisałam egzamin! To dosłownie cud, że mogłam się skupić, ale dałam radę:)

A tę koleżankę właśnie już wtajemniczałam w muzykę Josha^^ To właśnie ta, której podoba się tylko Don't Give Up (szkoda, że tylko ta, ale to zawsze coś. Ważne, że ziarenko Josha w nią zasiałam). I taka jej uwaga: bardzo jej się spodobało zdjęcie Josha na tylnej stronie płyty - ach te loki...wcale jej się nie dziwięxD


Tak więc ten dzień mogę zaliczyć do tych najszczęśliwszych:D Mimo tej paskudnej pogody i deszczu...choć kiedy słucha się "Remember When It Rained" nawet deszcz to sama przyjemność:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#11 26-1-2009 13:49:54

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Sklepy internetowe

Super historia. Cieszę się razem z Tobą (:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#12 30-1-2009 19:41:21

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Sklepy internetowe

Stał się cud!!! Merlin wznowił sprzedaż pozostałych płyt Josha:D Od 6 lutego można zamawiać:D Nie spodziewałam się, ze doczekam się aż tak szybko^^


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue Lodging Bernkastel-Kues Ferienwohnung im Zentrum