Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 12-5-2010 13:37:19

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Sting

"Gordon Matthew Sumner czyli Sting - wokalista, kompozytor, aktor, działacz na rzecz praw człowieka i ochrony przyrody, to niewątpliwie jedna z największych indywidualności w historii muzyki rockowej."

Wiele można o nim powiedzieć, ale mi osobiście wystarczy jedno słowo- geniusz Jeden z niewielu artystów, których muzyka towarzyszy mi nieprzerwanie od wielu już lat (zabrzmiało jakbym miała tych lat z 60 ) Dwie z moich ulubionych piosenek- "Moon Over Bourbone Street" i "Shape Of My Heart" (zwłaszcza w duecie z Joshem ). Poza tym lista jest dłuuuga, więc ją sobie daruję
A Wy słuchacie trochę Tego Pana?


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#2 12-5-2010 18:40:48

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: Sting

Od zawsze i niezmiennie jestem fanką Stinga


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

#3 15-5-2010 15:27:54

 plummy

Dżosznięty

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 14-8-2008
Posty: 170
Ulubiona piosenka Josha: Don't Give Up, Thankful...
Wiek: 19
Imię: Joanna

Re: Sting

Mmm, lubię Stinga, ma taki przyjemny głos. Sentyment mam zwłaszcza do jego ostatniej świątecznej płyty If On A Winter's Night

Offline

 

#4 11-12-2010 21:20:49

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: Sting

Nie wiem czy w dobrym miejscu o tym piszę. Otóż 17 grudnia w Teatrze Polskim na koncercie z okazji 85 lecia Polskiego Radia jako główna gwiazda wystąpi Sting. Oprócz niego wystąpią również Caro Emerald, Anna Maria Jopek, Perfect, T.Love, Raz Dwa Trzy i Robert Gawliński. Koncert prowadzony Grażynę Torbicką i Marka Niedźwieckiego transmitować będzie TVP 2. Zapraszam wszystkich fanów Stinga i nie tylko


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

#5 11-12-2010 21:57:22

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Sting

zdecydowanie zasiądę przed telewizorem


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#6 17-12-2010 22:55:25

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Sting

jak to powiedział pan prezes: kongratulejszyns mister Sting
wielbię jego geniusz i wielbić będę już zawsze i cieszę się, że Grażyna załatwiła ten króciutki bis


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#7 17-12-2010 22:58:41

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: Sting

magda_fi napisał:

jak to powiedział pan prezes: kongratulejszyns mister Sting
wielbię jego geniusz i wielbić będę już zawsze i cieszę się, że Grażyna załatwiła ten króciutki bis

Roxanne na bis super i w ogóle Sting w świetnej formie.
A ten taniec  do This Cowboy Song genialny ,choć basista Stinga nie znosi, gdy Sting zmusza go do tańczenia

Ostatnio edytowany przez Belame (18-12-2010 17:57:10)


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

#8 31-7-2012 19:01:23

 Waniliowa

Gość z zewnątrz

1112049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 25-10-2011
Posty: 25
Wiek: 24
Imię: Edyta
Od kiedy słucham Josha: Minimum od 6 lat :).

Re: Sting

Cieszę się, że fanki Josha zamieściły wśród swoich ulubionych muzyków i Stinga, którego uwielbiam! Jest w jego muzyce coś tak niesamowitego, co porusza do głębi. Myślę, że to nieprzypadkowe, że lubi się zarówno Josha i Stinga. Poza świetnymi melodiami są podobni też w innej kwestii - w łączeniu różnych stylów, brzmień w jeden piękny utwór. Poza tym ja - tak jak w wypadku Josha, tak i u Stinga - miałabym problem z wybraniem jednego ulubionego utworu. Może "Fields of gold"? Ale znowu czuję, jakbym krzywdziła tym wyborem inne, równie piękne piosenki. Bardzo żałuję, że nie udało mi się być na koncercie Stinga, gdy był w Polsce, ale obiecałam sobie, że kiedyś z pewnością na jego występ się udam .


"And it’s no one’s fault
There’s no black and white"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels SĂŁo TomĂŠ and PrĂ­ncipe ehotelsreviews.com