Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 19-9-2009 13:34:56

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: An Evening in New York City

Marta_Evans napisał:

Nie wydaje Wam się, że publiczność była taka jakaś drętwa? Gdy Josh opowiadał o musicalach, o Sweeneym itd. mnie strasznie rozbawił, natomiast publiczność jakoś słabo się śmiała… Dziwna była. xD

O tak, zdecydowanie! Tez zwróciłam na to uwagę. Ale Josh się nie zrażał (:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#17 20-9-2009 12:51:37

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: An Evening in New York City

Często wracam do tego koncertu, jest moim ulubionym Lubię takie kameralne koncerty, bo są bardzo klimatyczne. Urzekło mnie wykonanie Broken Vow, głos Josha pięknie współgra z trąbką Chrisa Botti (którego zresztą bardzo cenię).


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

#18 20-9-2009 13:07:38

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: An Evening in New York City

Belame napisał:

Często wracam do tego koncertu, jest moim ulubionym Lubię takie kameralne koncerty, bo są bardzo klimatyczne. Urzekło mnie wykonanie Broken Vow, głos Josha pięknie współgra z trąbką Chrisa Botti (którego zresztą bardzo cenię).

Tez kocham ten koncert . Szczególnie lubie  zbliżenia na Josha te jego czekoladowe śmiejace sie oczy ....
Urzekła mnie atmosfera taka rodzinna powiedziałabym intymna .Josh tez stwierdził ,że takie mniejsze koncerty pozwalaja mu bardziej zblizyć sie do publicznosci , bo prawie wszystkich widzi .
   Beatko polecam ci płyte Chrisa Botti  Live in Boston . Ja jestem zachwycona i oczarowana charyzmą i talentem Chrisa .

Offline

 

#19 20-9-2009 13:15:32

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: An Evening in New York City

Dorotko znam tę płytę i już zdążyłam ja pokochać I może będę nie skromna jeśli się pochwalę, że wybieram się na koncert Chrisa.


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

#20 16-10-2009 20:07:01

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: An Evening in New York City

Dziś dostałam płytkę z An Evening in New York City i od razu obejrzałam.
Nie zgodzę się z Martą (wybacz;D), uważam, że Un Dia Llegara było najlepiej wykonaną piosenką Josha na tym koncercie. Te doły, niski głos, ach...
Strasznie spodobało mi się też Not while I'm around- nietrudno było uwierzyć Joshowi, że się zaopiekuje (mną? np.).
You are loved- wolę starszą wersję, tylko wstawka nowa była super (ale o tym już pisałam kiedyś).
W wielu piosenkach zauważyłam, że Josh strasznie tnie frazy (?- nie znam się na fachowej terminologii)- tam, gdzie miało być dłużej, to on urywa.
Jakoś nie złapałam bakcyla z trąbką przy Broken Vow- wręcz mi przeszkadzała. Fortepian- pięknie, cudownie, z pasją- te minki:D
Krótki ten koncercik;)
Kapitalnie wyglądał, ale nie pokazał wszystkich swoich możliwości (Josh, nie koncert)- taka moja opinia:)
Ale miło było, jak miło:)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#21 29-12-2010 13:09:11

 IrenaMorena

Dżosznięty

Zarejestrowany: 12-12-2010
Posty: 177

Re: An Evening in New York City

Wczoraj po raz kolejny obejrzałam koncert Josha - An evening in New York city. Jak zwykle byłam pod wielkim wrażeniem. Koncert jest rzeczywiście wspaniały a Josh cudowny. Uwielbiam patrzeć na okładkę płyty, która zawsze leży na biurku i poprawia mi nastrój, bo Josh tak pięknie się uśmiecha. Zdjęcie z koncertu wisi oczywiście w sypialni, ale jeszcze nigdy mi się nie przysnił

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lukaszsurma.pl/