Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#31 31-5-2011 12:20:21

 adalheid

Zarażony Dżospą

3994707
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 23-12-2009
Posty: 105
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved (Don't Give Up)
Wiek: 22
Imię: Aleksandra

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

muszę w końcu założyć tego fejsbuka... strona edyty górniak wg mnie bardzo fajna - taka przejrzysta, czytelna i z duuuużym miejscem na Joshowy baner


"Przeznaczenie. Predestynacja. Coś co nieuniknione. Mechanizm, który sprawia, że praktycznie nieskończona liczba niemożliwych do przewidzenia wydarzeń musi zakończyć się takim, a nie innym skutkiem." [A. Sapkowski, "Pani Jeziora"]

Offline

 

#32 18-7-2011 22:33:08

 Serendipity

Zarażony Dżospą

Skąd: Szczecin/Wrocław
Zarejestrowany: 15-4-2011
Posty: 101
Ulubiona piosenka Josha: Let me fall
Wiek: 23
WWW

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Misja nr 1 wykonana - filmiki w produkcji, więc nadszedł czas na następny punkt na liście Ruszamy ze stroną...projekt powstał na dżoszorozkminiaczkowym zlocie. Tylko podstawowe pytanie do violino, czy nadal chcesz podjąć się jej wykonania??

Offline

 

#33 20-7-2011 15:57:45

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Już miałam o to pytać, bo w szale wrocławskich opowieści, filmików i zdjęć, nikt nie wspomniał słowem o stronie. Bardzo się cieszę, że znalazłyście czas, żeby pomyśleć i nad nią! Dżoklaski


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#34 21-7-2011 21:43:55

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Mamy stronę na fb. Wiem, że może nie wszyscy tutaj za tym przepadają, ale taką organizację czyta się szybciej, niż 13 stron na forum + łatwiej znacznie dodaje się informacje i szybszy jest przepływ informacji. Więc proponuję spróbować właśnie tak:

http://www.facebook.com/groups/244701582215972?ap=1

Dziewczyny z Wrocka - napiszcie proszę notatkę na temat tego, co tam ustaliłyście. Czas, by coś wreszcie zaczęło się dać. W związku z tym chciałabym, żebyśmy spróbowały utrzymać tę grupę technicznie - niech zapisują się do niej Ci, któzy mają czas i chęci w rzeczywistości tworzyć tę stronę. Może nam się uda : )

Więc violino, czy mogłabyś dołączyć do grupy i powiedzieć, czy nadal masz okazję nam w tym pomóc?


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#35 27-9-2011 10:30:25

 violino

Zarażony Dżospą

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 136

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Przepraszam za tak długi brak odpowiedzi, ale jak pewnie widziałyście, trochę mnie nie było..
Tak, nadal mogę się podjąć stworzenia technicznej warstwy strony - ale potrzebuję informacji:

- co dokładnie chcecie na stronie zamieścić (na stałe) i zamieszczać w przyszłości (rzeczy zmienne, ruchome, jak np. galerie) - jakie działy, jakie informacje
- w jakiej kolorystyce
- bannery, zdjęcia,  - jakiś układ konkretny, czy zostawiacie to mojej inwencji?

Offline

 

#36 28-9-2011 15:40:55

 violino

Zarażony Dżospą

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 136

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

A, i będę w stanie tę stronę nieco wypromować, żeby stała wyżej w wyszukiwarkach.
Tylko coś tu się musi w końcu ruszyć

Offline

 

#37 12-10-2011 11:37:06

 violino

Zarażony Dżospą

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 136

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Albo znalazłyście kogoś innego, kto tę stronę robi, albo to w ogóle nie dojdzie do skutku o_O Halooo?

Offline

 

#38 12-10-2011 13:27:15

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Tak to jest jak się ma zbyt ambitne plany... Też czekam na jakiekolwiek info, ale nic.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#39 12-10-2011 21:12:19

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

jeśli się dobrze orientuję to listopadowe spotkanie w Warszawie ma być w całości poświęcone sprawom prawno - finansowo - logistycznym całego przedsięwzięcia o nazwie strona o Joshu co do spraw technicznych, w sensie kto ma zrobić stronę od strony technicznej to jakoś nie rzuciło mi się w oczy na fejsie żadne konkretne nazwisko, myślę więc violino, że nic się w tej sprawie nie zmieniło większość pomysłów i jakieś powstania ludowe dzieją się na fejsie myślę, że konkretnych odpowiedzi powinny udzielić pomysłodawczynie zlotu warszawskiego, ja szczegółów nie znam


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#40 12-10-2011 21:18:20

 violino

Zarażony Dżospą

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 136

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

O, nie wiedziałam, że robicie zlot:)
Chciałam zrobić tę stronę według własnego pomysłu (którego nie mam), żeby chociaż coś na start było, do dyskusji. Ale nie jestem w stanie Wam tego pokazać, jeśli nie mamy nadal serwera, do którego miałabym dostęp. Bez serwera to nie zadziała.
Więc wyjdzie na to, że czekam do listopada. Chyba że podepnę się na chwilę pod cudzy serwer..

Offline

 

#41 12-10-2011 21:28:18

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

właśnie doprecyzowałam spotkanie w Wawie 19-20 listopad dotyczyć będzie: sciagania Grobana do PL, uczestniczernia w organizowaniu koncertu/ów w PL popularyzacji twórczości etc no i założeniu stowarzyszenia, żeby wszystko było porządnie i na legalu co do konkretnych miejsc spotkań w stolicy to nie mam jeszcze pojęcia ale jak znam życie wszystko wykluje się powoli na fejsie


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#42 12-10-2011 21:32:24

 violino

Zarażony Dżospą

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 136

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

aurena77 napisał:

co do konkretnych miejsc spotkań w stolicy to nie mam jeszcze pojęcia ale jak znam życie wszystko wykluje się powoli na fejsie

Dla mnie to i tak bez znaczenia, bo ja w Londynie aktualnie siedzę, więc na spotkanie nie dotrę, niestety.

Offline

 

#43 26-10-2011 18:29:21

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

żeby nie było że tutaj nie trafiają ważne informacje rozpoczynamy prace nad stroną internetową taak nareszcie zajmie się tym firma, z którą udało nam się wytargowac całkiem atrakcyjną cenę rozpoczęliśmy również podział obowiązków co do zbierania materiałów :

Biografia        (Biografia   -   X    Działalnośc charytatywna  -      X )
Dyskografia   (Josh Groban  Closer  Awake  Noel  Illuminations  ) - X
Media               (  Internet/chat         Telewizja  X  Prasa       Josh w polskich mediach        )
Trasy koncertowe   - X
Galeria    ( X )
Forum
Polish Grobanites  ( O nas   Działalnośc Galeria  Wydarzenia )  X
Kontakt

to jest taki wstępny podział - mniejsca zaznaczone X sa już obsadzone ale to nie znaczy że nie można się zgłaszac do opracowania tych działów 

Ostatnio edytowany przez anika (26-10-2011 21:24:50)


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

#44 26-10-2011 20:57:26

 annesophie

Wstępna faza Grobanizmu

Zarejestrowany: 8-12-2010
Posty: 223
Imię: A.

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Nie wiem Aniu na czym stanął ten podział mediów, czy go 'rozdrabniamy' czy nie, ale utrzymuję, ze z ogromną przyjemnością zajęłabym się występami Josha we wszelakich programach telewizyjnych


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m064ux5AF21qacpflo1_500.gif

...And if you knew how I wanted someone to come along
And change my life the way you've done...

Offline

 

#45 26-10-2011 21:26:31

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Najważniejsza sprawa jest taka ... żeby się sprężac!!!!!!!!!!! Bo naprawdę chcemy to ruszyc jeszcze w listopadzie !!!!
Media to obszerny temat więc tam spokojnie może się dogadac większa grupa i razem współpracowac

Ps.. Aniu tylko dodaj sie jeszcze do dokumentu na grupie FB

Ostatnio edytowany przez anika (26-10-2011 21:34:51)


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
NabĂ­zĂ­me samonosnĂŠ betonovĂŠ nĂĄdrĹže vhodnĂŠ na Dołącz do zadowolonych Klientów naszej firmy