Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 21-4-2011 00:25:24

 adalheid

Zarażony Dżospą

3994707
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 23-12-2009
Posty: 105
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved (Don't Give Up)
Wiek: 22
Imię: Aleksandra

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

super! a kiedy będzie dostępna wersja demo?


"Przeznaczenie. Predestynacja. Coś co nieuniknione. Mechanizm, który sprawia, że praktycznie nieskończona liczba niemożliwych do przewidzenia wydarzeń musi zakończyć się takim, a nie innym skutkiem." [A. Sapkowski, "Pani Jeziora"]

Offline

 

#17 21-4-2011 11:30:55

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Ja zgłaszam się do tłumaczeń, korekty i ogólnego pisania wpisów i w ogóle wszystkiego, co dotyczy pisania bądź języków : ) A jako licealistka już mam wolne świątecznie, więc akurat, pomyślę też dzisiaj nad działami itp. (i petycją - looknijcie na wątek o petycji! http://www.joshgroban.pun.pl/viewtopic. … 8442#p8442  )


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#18 21-4-2011 13:10:43

elaynaah

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 20-8-2010
Posty: 216
Ulubiona piosenka Josha: February Song (a jakże!)
Wiek: 22
Imię: Agata

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

A faktycznie, ja do tłumaczeń też mogę Aż zapomniałam z wrażenia xD

Offline

 

#19 21-4-2011 17:04:18

 susa

Powolny działacz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-4-2011
Posty: 83
Ulubiona piosenka Josha: Oceano/Mai/Now or Never
Wiek: 25
Imię: Asia

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

ja też się nadaję na tłumaczenia, szczególnie tekstów francuskich (choć ostatnio niestety czuję, że ten język mi się nieco przykurzył ;/)

Offline

 

#20 25-4-2011 17:24:58

 djpress

Gość z zewnątrz

3460209
Zarejestrowany: 23-4-2011
Posty: 4
WWW

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

pomogę Wam - jak tylko troszkę czasowo się zorganizuje. Proszę osobę odpowiedzialną za domenę, etc o kontakt djpress@djpress.pl - też go bardzo lubię. Strona musi być oficjalną stroną więc napiszecie odpowiednie pismo i podeślę do niego.

Pozdr
DD

Offline

 

#21 17-5-2011 18:24:26

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

i jak tam nasza stronka ??? bo tak coś ucichło w tej sprawie ???


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

#22 28-5-2011 12:05:14

 violino

Zarażony Dżospą

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 136

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Był pomysł, była niejedna chyba nawet propozycja zrobienia tej strony, były wskazówki ode mnie, co mi jest potrzebne, żebym ja to zrobiła. I nikomu się nie chciało ruszyć szarymi komórkami - bo tylko tyle było potrzebne - i przedstawić propozycji na forum, jak to ma wyglądać, co zawierać.

Szkoda, bo za chwilę ktoś spoza forum ją zrobi i tyle będziecie miały wkładu własnego w promocję Josha w PL. A ta strona mogła być kolejnym po forum zalążkiem czegoś fajnego.

Offline

 

#23 28-5-2011 16:09:28

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

ja ostatnio pomyślałam o oficjalnym fanklubie w świetle tej wariacji, która się od kwietnia dzieje w Polsce.. takie oficjalne forum miałoby pewnie rażącą siłę przebicia
gdyby jakimś cudem coś Dżoszowego miało się w Polsce wydarzyć to oficjalnie zrzeszeni fani mogliby powalczyć o specjalne wejściówki, czy też sektory itd..

oczywiście wiem, to teoria i z mojej strony puste hasła..
bo nie mam zielonego pojęcia jak właściwie można by się za to zabrać ani pomysłu z kim mądrym w tych sprawach pogadać..


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#24 28-5-2011 16:33:28

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Violino - chętnie bym Cię wsparła w tworzeniu strony ale się zupełnie na tym nie znam i żałuję strasznie, ale jeśli jest coś co mogę zrobic bez fachowej wiedzy dot. stron i ich tworzenia to się chętnie podejmę Będzie dla mnie wielką przyjemnością pomoc w tworzeniu wszystkiego co ma związek z Joshem

Lidka - pomysł popieram, ale i w tym temacie jestem zielona

Działajmy coś dziewczyny, wiem że na fejsiku sobie "szalejemy" żeby forum nie "zaśmiecac"  ale  i właśnie tam można burzę mózgów zrobic, chociaż spróbujmy, jak nie wyjdzie  - trudno - ale przynajmniej będzie ta świadomośc że się próbowało (myślę tutaj również o filmiku dla JOsha) - zapalmy się do czegoś a potem temat umiera ...


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

#25 28-5-2011 18:32:54

 kasieczku

Dżoszorozkminiacz

8039124
Skąd: Śląsk - Tychy
Zarejestrowany: 9-9-2010
Posty: 410
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Wiek: 21
Imię: Kasia

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Tak, macie rację, trzeba z tym ruszyć. I chociaż kompletnie się na tym nie znam to dołożę wszelkich starań, żeby taka strona powstała z naszej inicjatywy!


http://i1095.photobucket.com/albums/i466/aggie_ann/jgr345.gif?t=1312662424

SZUBIDUBI JU KEN DENS :D

Offline

 

#26 28-5-2011 18:53:05

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

DZIEWCZYNY!!! jest szansa żeby dzisiaj na fejsiku pomęczyc tematy poważne (strona i filmik)  potrzebna nam tam jest osoba która technicznie ogarnie tworzenie całej strony i powie co konkretnie trzeba zorganizowac, jakoś tym wszystkim pokieruje. Dobrze by było żeby sie ktoś nam tam zjawił skoro już się jakoś do tematu zbieramy


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

#27 29-5-2011 10:11:09

 violino

Zarażony Dżospą

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 136

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

aurena77 napisał:

ja ostatnio pomyślałam o oficjalnym fanklubie w świetle tej wariacji, która się od kwietnia dzieje w Polsce..

Dziewczyny, i ja właśnie o tym mówię. Już DAWNO któraś zaczęła grzebać w kwestii jak to jest z fanklubem.. a tu ktoś wpada nagle i wypala, że ostatnio pomyślał o fanklubie Każda sobie, każda czyta tylko kilka postów.. Tak nic z tego nie będzie.


anika napisał:

Violino - chętnie bym Cię wsparła w tworzeniu strony ale się zupełnie na tym nie znam i żałuję strasznie, ale jeśli jest coś co mogę zrobic bez fachowej wiedzy dot. stron i ich tworzenia to się chętnie podejmę

I to również dawno temu pisałam, że ja mogę zrobić stronę, ale musicie ustalić CO na niej ma się znaleźć i w jakim układzie (artykuły? jaki ich podział? linki? zdjęcia? jaki podział zdjęć? jakie zdjęcia MOŻNA w ogóle na taką stronę wrzucać? i tak dalej), żebym mogła zaplanować JAK to zrobić. Bo ja nie zamierzam mieć tego wszystkiego na głowie:) Ja planowałam, że Wy sobie ustalicie, jak to ma pi razy oko wyglądać, a ja Wam zrobię jakiś wstępny szablon na to i będzie się dalej to zmieniało wedle WASZYCH pomysłów. Ja zamierzam być tylko rękami, które ustawiają cegły, a nie które te cegły również robią.

Ostatnio edytowany przez violino (29-5-2011 10:13:38)

Offline

 

#28 29-5-2011 18:35:54

 Serendipity

Zarażony Dżospą

Skąd: Szczecin/Wrocław
Zarejestrowany: 15-4-2011
Posty: 101
Ulubiona piosenka Josha: Let me fall
Wiek: 23
WWW

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Z tego co zostało ustalone wczoraj na facebooku wynika, że filmiki jak narazie mają pierwszeństwo, bo termin nagrań jest już ustalony. Jednak nie wszyscy biorą w nich udział i ta część osób może zacząć ogarniać stronę ale i tak wszystko musi być po kolei, bo zbliża się ciężki okres - sesje, obrony itd. Zaproponowałam, że na spotkaniu we Wrocku w połowie lipca ustalimy co chcemy mieć na stronie, zrobimy taką naradę i wtedy z konkretami uderzymy do Ciebie violino. Ogólnie ciężko jest wszystko ogarnąć logistycznie - nie wszyscy czytają wszystkie posty, bo jest ich masa. Trudno też podejmować decyzje przy takiiej ilości osób.

Offline

 

#29 29-5-2011 18:59:13

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

Pierwsze kroki faktycznie zostały wczoraj poczynione, tak wstępnie i orientacyjnie Przeglądałyśmy wczoraj kilka różnych oficjalnych stron celem ustalenia jaka wersja by nam odpowiadała. I narazie stanęło na tym że Edyta Górniak ma fajną stronkę, której forma jest całkiem interesująca Na pierwszej stronie zmieniające się zdjecia, zresztą zobaczcie  : http://www.edytagorniak.com/strona-glowna.html

Faktycznie pierwsze kroki skierujemy teraz na filmiki żeby sie z tym wyrobic na lipiec   poza tym trzeba zaangażowac trochę osób w celu wyboru zdjęc, filmików, informacji i wszystkich tych tematów które chcemy zawrzec na tej stronie. To musi byc wspólne dzieło żeby później nie było problemu, ze ktoś to widział inaczej miał inny pomysł itp. 

Ostatnio edytowany przez anika (29-5-2011 19:02:53)


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

#30 29-5-2011 22:52:43

 pindulka

Zarażony Dżospą

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 12-4-2011
Posty: 103
Ulubiona piosenka Josha: ta, w której śpiewa ;)
Wiek: 27
Imię: Paulina

Re: Nasza pierwsza polska strona o Joshu!

niestety nie mogłam wczoraj uczestniczyć w żadnych naradach, bo właściwie cały tydzień byłam na wyjeździe i dopiero wczoraj wieczorem wróciłam. zgadzam się, że lepiej sprawę strony Joshowej odłożyć na później i najpierw zająć się filmikiem. sama jestem zawalona ostatnio i sesją i pracą i innymi projektami i nie mam siły myśleć, a chciałabym żeby stronka była naprawdę fajna ! poza tym faktycznie dobrze będzie o tym porozmawiać face2face i zrobić burzę mózgów, kiedy się spotkamy we Wrocławiu. to nie ucieknie, a zrobimy porządnie i filmik i stronkę


http://i1231.photobucket.com/albums/ee518/pindulka/tumblr_lhvgurEMo91qhlc09o1_250.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Aloha 15