Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#46 25-11-2008 17:59:54

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Nie jestem sama! ^^
Hej, wiecie, co mnie zachwyca w tym forum jeszcze? Że mogę rozmawiać o moim Idolu z osobami w różnym wieku i nikt mnie nie wyśmiewa. Wiecie, normalnie w życiu, zazwyczaj dorośli niewiele liczą się z moją opinią. Na przykład w sprawie Doroty - piszesz, że masz 32 lata. Albo w ogóle, chyba tutaj wszyscy są ode mnie starsi. A mimo to... Nie przeszkadza to. Hym, nie wiem, jak się wyrazić. Nieważne XD


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#47 25-11-2008 18:17:19

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Rozumiem o czym mówisz , ale to raczej ja powinnam się czuć głupio , bo jestem najstarsza Ale o dziwo czuję sie bardzo dobrze w waszym gronie Właściwie tylko tutaj mogę porozmawiać o Joshu , bo choć kilku moich znajomych go słucha to jednak bez takich emocji jakie wywołuje w nas !!

Offline

 

#48 26-11-2008 19:38:51

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Znalazłam sobie przed chwilą takie coś:
http://pl.youtube.com/watch?v=Np4FA0TI_Hk&NR=1

To chyba dość aktualny wywiad...zastanawia mnie tylko jedno: o kogo pyta się Josha ten dziennikarz...pyta się co myśli o Sarze....i właśnie nie mogę zrozumieć nazwiska:/ Może Wy macie ostrzejsze ucho? Josh odpowiada tylko: "bez komentarza"

...intrygujące...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#49 26-11-2008 19:53:34

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Dziennikarz zapytał co sądzi o Sarze Pallin . ona była w sztabie wyborczym Mc Caina . Jak widać Josh nie wypowiada się na tematy polityczne i bardzo dobrze

Offline

 

#50 26-11-2008 20:03:52

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Nawet na spacerze z psem nie dają mu spokoju
Podzielam zdanie dorotei - lepiej nie mieszać się w sprawy polityczne. Chociaż sądzę, że gdyby Josh powiedział, że zagłosuje na Obamę, to połowa jego fanów zrobiłaby tak samo - ot tak, bo Josh na niego głosuje, to ja też... a co!


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#51 26-11-2008 20:41:14

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Ojej, Josh jest taki super. Zawsze serdeczny i dowcipny i w ogóle! Tak sobie wyobraziłam, że ta ulica, po której tak po prostu szedł z psem  mogłaby być jakąś ulicą w Polsce na przykład? @_____@


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#52 28-11-2008 21:28:14

 plummy

Dżosznięty

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 14-8-2008
Posty: 170
Ulubiona piosenka Josha: Don't Give Up, Thankful...
Wiek: 19
Imię: Joanna

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Ostatnio mój ulubiony filmik z Joshem :

http://www.youtube.com/watch?v=7CY4Kc3eW-8

Offline

 

#53 29-11-2008 13:45:49

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Teraz to już też mój ulubiony:D
Zobaczcie, wystarczy tylko 8 sekund żeby sprawić by człowiek uśmiechnął się! Żaden kabaret nie jest w stanie tego dokonać, a Joshowi się udaje:D


Edit:
To jeszcze trochę uśmiechu:)
http://pl.youtube.com/watch?v=jhWF03mu5 … re=related

Podpisuję się w całości pod tytułem piosenki. Jasne, że śmieję się też z innych powodów, ale z Joshem jest tak inaczej...lepiej?
...jak ja bym chciała być tak beztroska jak Josh w 0:15:) Kurcze, teraz to tak zabrzmiało jakbym była u schyłku życia! ...ale tak tragicznie to nie jest^^ Może zmęczenie przeze mnie przemawia...ale już się biorę w garść:)

http://pl.youtube.com/watch?v=1x9jk-MEhSY

Ostatnio edytowany przez Agnetha (29-11-2008 16:08:20)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#54 29-11-2008 20:15:35

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Wiecie co? Nigdy nie widziałam, nawet w show biznesie, nawet wśród sztucznych ludzi osoby, która uśmiechałaby się więcej, niż Josh. Teraz to do mnie dotarło.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#55 1-12-2008 17:33:53

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Dzisiejszy wywiad nagrany dla brytyjskiej telewizji:
http://pl.youtube.com/watch?v=hvtE4TqnsA8

Josh pięknie się w nim śmieje. Koniecznie obejrzyjcie do końca, kiedy mówi "I am single" - świetna mina!

I jeszcze tradycyjnie zaśpiewał pod koniec programu. Niesamowite, mieć taki głos z samego rana...
http://pl.youtube.com/watch?v=37xLdXS3Ydk


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#56 1-12-2008 17:56:07

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Dzięeeeeeeki !!!! I ta słodka minka  przy słowach  I m singel po prostu zachwycająca:angel:
Po prostu nie mogę uwierzyć że jest tak blisko , może zdarzy sie cud i wystąpi w naszej TV ???

Offline

 

#57 1-12-2008 18:44:22

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Również dziękuję. Ta mina była naprawdę godna obejrzenia tego wywiadu! Czyżby Josh nie za bardzo cieszył się z tego, że jest singlem? Na każdego przyjdzie czas. A zwłaszcza na tak wspaniałego mężczyznę.

Piosenka wykonana świetnie. Cieszę się niezmiernie, że po tylu latach możemy usłyszeć kolejną jej wersję. Zazwyczaj piosenkarze nie lubią śpiewać o tak wczesnej porze. A jak już muszą, śpiewają z playbacku. Josh jednak poradził sobie. Podobało mi się, jednak ja osobiście wolę (nadal) tą najstarszą wersję. Śpiewaną w In Concert.

Ach, no oczywiście muszę dodać, że Josh wygląda niezwykle seksownie! Ale to już chyba nie jest nowością.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#58 1-12-2008 19:43:47

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

A jak ja dziękuję:D
Taki dzisiaj miałam nieciekawy dzień...jeszcze na dodatek cały czas pochmurno i ten nieszczęsny deszcz:/ A tak chciałam dzisiaj mieć czyste niebo...Zawsze jak coś na niebie ma się wydarzyć to pogoda jak pod psem:(

...A jednak dzień nie skończy się przygnębiająco:) Wystarczyło wejść na forum, zobaczyć linka od Oli, obejrzeć Josha, posłuchać go...i już jest lepiej:)

Już nie będę tu wymieniać co mi się podobało, podpisuję się pod wszystkim co napisałyście:D

Dziękuję Olu jeszcze raz:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#59 1-12-2008 19:49:04

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

O mama! Fajny wywiad, jaki świeży, ciesze się, że Josh tak dobrze się trzyma. I ta mina... Wiecie, co mi przyszło na myśl... Wiem, to może być trochę głupie, ale... Może Josh bywa samotny? Bo Wy wiecie i ja wiem, ma mnóstwo przyjaciół, bo jak tu się z Nim nie zaprzyjaźnić, i praktycznie w jakim kręgu by się nie obracał to wszyscy go bardzo lubią. Ale może w trasach, samotnych wieczorach, czuje się jednak samotny? I tak, wiem, Jego beztroska i ciągły humor na to nie wskazują, ale każdy ma jakiejś tam smutniejsze dni, czy coś... Co myślicie?


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#60 1-12-2008 20:45:49

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Oj tak, Josh potrafi rozweselić każdą twarz Wystarczy posłuchać jak mówi i jak się śmieje... sama się dziwie ile on ma w sobie pozytywnej energii.
Muzykowi szczególnie trudno znaleźć drugą połówkę - Josh jest ciągle w rozjazdach, na koncertach czy występach. Zawsze powtarza, że rodzina jest jego motorem do działania i nie ma prawa czuć się samotnym. Ale wiadomo, że w smutne jesienne wieczory każdy chciałby się do kogoś przytulić i zapewne Josh w głębi duszy też by tak chciał. I oby to osiągnął
Dodam jedynie, że Josh ma wspaniałą rodzinę, naprawdę jest szczęściarzem


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz BoĂŽte de vitesses https://nerko.pl/ pojemniki https://paletympm.pl/