Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 16-5-2008 23:30:45

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Blogi :)

http://sile.blog.onet.pl/2,ID279061081, … index.html

Przeczytajcie, a nie pożałujecie!!


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

#2 13-7-2008 21:17:17

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Blogi :)

http://justjoshgroban.blogspot.com/

Dzielę się z Wami świeżym odkryciem:) Jeszcze sama dokładnie nie przejrzałam wszystkiego, ale dobrze się zapowiada:D


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#3 21-7-2008 11:29:42

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Blogi :)

Wiele razy powtarzałam, że w ciągu roku byłam bardzo zajętą osobą i musiałam zrezygnować z niektórych przyjemności... Jednak teraz nadrabiam wszystkie zaległości. Wzięłam się m.in. za przeczytanie bloga, którego podesłała Jagoda:)... a raczej za przeczytanie opowiadania, które napisała jedna z wielkich fanek Josha:) Nigdy bym nie przypuszczała, że ktoś wpadnie na pomysł napisania opowiadania o Joshu! Wczoraj wydrukowałam jego połowę (tusz odmówił posłuszeństwa) i zabrałam się do czytania. Tak mnie wciągnęło, że z trudem się oderwałam. Nie miałam jednak wyjścia, dzisiaj drukuję pozostałą część...

Jeśli jeszcze nie czytałyście, to gorąco polecam:)

Pozwoliłam sobie przenieść. Bardzo proszę o nierozdzielanie tematów. Nie róbmy z forum śmietnika.
M.W.


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#4 26-7-2008 17:39:21

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Blogi :)

Ja też zabrałam się za czytanie opowiadania na blogu, który przesłała Jagoda. I szczerze... utknęłam na 11 rozdziale. I chyba nie chcę dalej czytać.

Zupełnie sobie nie wyobrażam takiego Josha i to mnie zniechęca. Początek był całkiem niezły, nawet mogłabym się trochę utożsamić z tą Asią. Też baaardzo uwielbiam Josha, dużo słucham jego piosenek. Aż tak, że moi rodzice mają czasami dość i mówią na to "smęty" ;] I też moim marzeniem jest spotkać go na żywo. Ale od razu wychodzić za niego... trochę bez przesady No, może jestem po prostu za młoda i mnie z Joshem dzieli za duża różnica wieku (przynajmniej jak na te lata, wiadomo, że im jest się starszym, granica wiekowa zaciera się, ja jednak mam dopiero 18 lat!). Albo umiem rozróżnić, w przeciwieństwie do Asi, czym jest prawdziwa miłość a zauroczenie i to jeszcze zauroczenie jakieś fanki.

Poza tym to dziwne nastawienie Amerykanów do Josha, śmianie się z niego (przecież Josha bardzo lubią). I jeszcze ten nałóg Josha! Nie, nie mogę już tego czytać.

Ale oczywiście każdy ma inny gust. Mi się akurat nie bardzo podoba. Ale innym może się podobać. Gdyby to opowiadanie było o wyjeździe fanki Josha na jego koncert no i ewentualnie zamienienie z nim kilku słów za kulisami, zrobienie zdjęcia, poproszenie o autograf, nawet uścisk (bo nawet sama widziałam, że fankom to się może udać ;]) ale TYLKO TO, byłoby według mnie lepiej.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#5 26-7-2008 20:01:24

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Blogi :)

Do M.W.:
Bardzo dobrze, że przeniosłaś moją odpowiedź na wątek Jagody. Sama też wolałabym odpisywać w tym samym wątku, ale siła wyższa mi na to nie pozwoliła. Po prostu już wcześniej widniała tam moja wypowiedź, a drugiej pod rząd nie dało się wstawić:(

Kiedy pisałam, że spodobało mi się opowiadanie i zachęcałam do przeczytania byłam dopiero w połowie jego czytania. Wtedy jeszcze było całkiem niezłe...Opowieść o fance zakochanej w głosie Josha, słuchającej jego piosenek na okrągło i marzącej o spotkaniu z nim...wtedy jeszcze się z nią utożsamiałam - podobnie jak Ty Marta, i pewnie niejedna z nas też. Nie przypuszczałam wtedy jeszcze, że sytuacja przybierze taki obrót! Od momentu kiedy Asia wyjechała do USA i niby takim dziwnym przypadkiem poznała Josha i cały dalszy dalszy tok akcji to już nie "moja" opowieść. To historia całkiem nierealna, jakby wyjęta z baśni o kopciuszku, który spotkał swojego wymarzonego królewicza na białym koniu!
Przyznam się, że ja wytrwałam do końca opowiadania (choć to jeszcze nie koniec bo autorka jest wciąż w trakcie pisania) i niektóre jego fragmenty są mocno przesłodzone, jak z jakiejś telenoweli!

Tak więc, zgadzam się z Tobą Marta, że opowiadania nie do końca udane, na początku zapowiadało się nieźle, jednak później trochę się zawiodłam...

Tak dla jasności...nigdy nie myślałam o Joshu (nawet w snach, z resztą nigdy mi się nie przyśnił) w kategoriach "damsko-męskich! Mogę powiedzieć, że jestem zakochana w jego głosie, nawet w nim samym, ale tylko jako artyście...i nic poza tym:) Tu nawet nie chodzi o różnicę wieku - w moim przypadku to 7 lat (choć to i tak jak dla mnie sporo). Dla mnie mógłby być nawet starym dziadkiem, a i tak nie straciłabym dla niego sympatii:)

...a o autorce opowiadania można powiedzieć, ze jest wielką marzycielką; chyba też trochę zatraciła się w tych marzeniach i oderwała się od rzeczywistości... Jednak czasem wskazane jest by oderwać się od codzienności (bo można by zwariować w tym szarym świecie), byleby jednak nie na zawsze!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#6 13-10-2008 20:13:25

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Blogi :)

Przypadkiem znalazłam jakiś inny blog poświęcony Joshowi:)
http://i-heart-josh-groban.blogspot.com/
Nie sprawdziłam go jeszcze bo wciąż mi czasu brakuje:/ niestety:(


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#7 13-10-2008 21:10:12

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Blogi :)

Aguń, dziękuję pięknie za ten blog Ja też nie mam za bardzo czasu na przejrzenie, ale zerknięcie wystarczy, żeby domyślić się, że ten blog na pewno jest świetny. Przede wszystkim widzę, że jest dużo wiadomości! Może grafika nie powala (ten róż i w ogóle ;P) ale wszak liczy się jakość. Dla mnie wygląd nie musi być wspaniały choć zawsze jest mile widziany xD Już dodaję do moich ulubionych


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#8 14-10-2008 21:41:05

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Blogi :)

Marta, cóż ja widze? Masz avatara, którego ja zamierzałam sobie zrobić? XD
Tak, ten blog jest świetny. Mi też się podoba. Wracając zaś do tematu opowiadaniu, jak to Joasia Josha poznaje... No cóż, brakuje mi w nim bardzo tego czegoś, co sprawia, że czuje się jakoś szczerość, prawdziwość w tym wszystkim. I owszem, twórcza fikcja na temat tego, jaki Josh jest naprawdę może wyjść ciekawa, ale w gruncie rzeczy... Nie znamy go przecież jako człowieka prywatnego. A Josh wymyślony przez autorkę opowiadania średnio mi pasuje. I jeszcze ten alkoholizm. Cóż... Opowiadanie nie wpadło mi w oko.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#9 2-1-2009 13:29:12

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Blogi :)

Kolejny polski blog o Joshu...
http://grobanka.blog.onet.pl/2,ID351544649,index.html

W tym samym stylu co kiedyś Jagoda podawała, tzn. autorka pisze opowiadanie z Joshem w roli głównej...i mimo że blog dopiero się rozwija, widać, że wątek miłosny będzie odgrywać główna rolę...

...i nawet autorka podała linka do naszego forum^^


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#10 2-1-2009 14:25:45

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Blogi :)

Już widzę, że będzie ten blog będzie śmieszny. xD Nie, ja raczej nie lubię takich rzeczy. Nie mogę sobie jakoś wyobrazić Josha zachowującego się w ten sposób. Ten wcześniejszy blog był szczerze mówiąc straszny. Tego też jakoś nie mam ochoty czytać. Wolę Josha rzeczywistego. ^^


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#11 2-1-2009 19:02:41

 plummy

Dżosznięty

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 14-8-2008
Posty: 170
Ulubiona piosenka Josha: Don't Give Up, Thankful...
Wiek: 19
Imię: Joanna

Re: Blogi :)

Wiem, że offtopuję, ale... świetne te nowe avatary ! Chyba też sobię jakiegoś sprawię z Joshem w roli głównej .

Offline

 

#12 2-1-2009 19:18:05

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Blogi :)

Malutki offtopic chyba nie zaszkodzi:) To ja dziękuję za pochwałę mojego avatara^^ Nie ma to jak zmiana, naprawdę dobrze robi na lepsze samopoczucie:D Tak więc nie wahaj się plummy^^

...i ja też chwalę avatara Marty:D Zdjęcie dobrze znane, wybór całkowicie uzasadniony...szeroki uśmiech Josha od ucha do ucha...cóż więcej trzeba:)

A wracając do bloga...ja też nie gustuję w tego typu historyjkach, jak nic szykuje się romans:P Zamiast czytać o wymyślonych miłościach Josha wolałabym zobaczyć Josha z jego "prawdziwą" dziewczyną, choćby przez szkło...Jednak wiadomo, że lepszy Josh w realu^^


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#13 2-1-2009 19:30:16

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Blogi :)

Dziękuję, że podoba Wam się mój avatar

Zgadzam się z Tobą, Aga. Ja osobiście byłabym w siódmym niebie gdybym usłyszała np., że Josh ma zamiar się żenić, albo, że spodziewa się dziecka... Naprawdę byłoby cudownie! Josh ma już 27 lat, a w krótce już 28, kto wie, może już niedługo...? ^^ Josh zasługuje na szczęście w 100%!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#14 3-1-2009 10:53:55

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Blogi :)

OOOOOOOOOOOooo nie! Napisałam tu dłuuuugie przemówienie, wyłączyła mi się przeglądarka i przemowienie znikło... To niesprawiedliwe! Ech. Josh byłby dobrym tatusiem.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#15 3-1-2009 16:51:47

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Blogi :)

Ech...życie nie zawsze jest sprawiedliwe:/ Ale sedno sprawy, Aniu ujęłaś! Josh byłby dobrym tatusiem^^ Tylko kiedy to będzie...kiedy...?

Widzę, ze nasze avatarki zmieniają się jedno po drugim:D Na tym tym zdjęciu, które Aniu wybrałaś Josh przeszedł samego siebie! Zakręcony na maxa:lol:


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz makijaż permanentny https://4prestige.pl/