Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 8-11-2010 23:27:13

 Bee

Gość z zewnątrz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 12-9-2010
Posty: 38
Ulubiona piosenka Josha: codziennie inna
Wiek: 25
Imię: Sylwia

Re: Table Talk

A rzeczywiście. Tutaj jako part 2 jest inny filmik niż ten usunięty z yt albo już całkowicie zgłupiałam....no nic poczekamy na rozwój wydarzeń, bo pewnie niebawem druga część będzie na oficjalnej stronie


"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą."

Offline

 

#17 8-11-2010 23:54:48

 adalheid

Zarażony Dżospą

3994707
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 23-12-2009
Posty: 105
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved (Don't Give Up)
Wiek: 22
Imię: Aleksandra

Re: Table Talk

wydaje mi się, że to może być jakaś kolejna część tzn. na koniec 1 było "if he likes cooking" no i w drugiej było o gotowaniu, z kolei druga część kończyła się "boxers or briefs", a to z kolei łączy się z tą "drugą drugą" częścią...

edit
czyli ta część, do której obecnie link na YT nie działa, to jakaś kolejna, a ta obecnie dodana to ta właściwa 2. część, czyli http://www.funnyordie.com/videos/e3d778 … alk-part-2

Ostatnio edytowany przez adalheid (11-11-2010 20:51:58)


"Przeznaczenie. Predestynacja. Coś co nieuniknione. Mechanizm, który sprawia, że praktycznie nieskończona liczba niemożliwych do przewidzenia wydarzeń musi zakończyć się takim, a nie innym skutkiem." [A. Sapkowski, "Pani Jeziora"]

Offline

 

#18 12-11-2010 02:07:27

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Table Talk

http://www.youtube.com/watch?v=AfUyFM_OGsg&feature=sub potwierdzam 2. część, ale ta powinna być trzecią! Pomieszało się, i episode 2 nie jest o gotowaniu, a właśnie o boxers brief (?), a zgubiło mi się gotowanie

Ostatnio edytowany przez Nijaka (12-11-2010 02:10:32)


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#19 17-11-2010 23:42:15

 Paulita

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Warszawa/Pionki
Zarejestrowany: 16-11-2010
Posty: 226
Ulubiona piosenka Josha: All'improvviso Amore
Wiek: 21
Imię: Paulina
WWW

Re: Table Talk

Obejrzałam to kilka dni temu i później chodziłam uchachana jak głupia Genialne! Josh po raz kolejny udowadnia, że ma mega poczucie humoru. No jak doskonale wczuł się w role! Te wszystkie gesty (bezcenne zakrywanie palcem ust i wkładanie długopisu do nosa xD) świetne! I w ogóle Josh x2, czy może być lepiej? Ja chcę więcej!


http://media.tumblr.com/tumblr_lmjxirfszc1qd7fov.gif
Believe in what you feel inside
And give your dreams the wings to fly!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Brodnica studio kopiowania kaset mokotów przegrywanie kaset na mokotowie i ursynowie pojemniki mapa zdrowa karma dla psa