Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 1-9-2010 20:54:20

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Grafika

Dziewczyny, mam taką zagwozdkę. Wiem, że częśc z Was musi się znać na grafice - ktoś robi te cudowne bannery, prawda? A ja kompletnie się na tym nie znam a do środy - właściwie to NA środę, a najpóźniej do wtorku - muszę zrobić taką rzecz: Zamienić na okładce pewnego czasopisma modelkę na zdjęcie mojej przyjaciółki. A potem nałożyć na nią te same napisy, itp, i chodzi mi, zeby to wyszło porządnie, profesjonalnie. To się coś tam zmienia w poziomach tego obrazka czy czymś tam... Stąd moje pytanie: Czy któraś z Was mogłaby mi poradzić jakiś program? Podpowiedzieć jak to zrobić? Cokolwiek?

Proszę, to dla mnie bardzo ważne.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#2 2-9-2010 19:55:32

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Grafika

Nie jestem może w tym najbardziej kumata, ale wydaje mi się, że to zabawa już na poziomie photoshopa- coś mi się zdaje, że można pobrać wersję taką Trail w sensie na jakiś czas tylko, ale za darmo.


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#3 4-9-2010 16:46:02

 plummy

Dżosznięty

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 14-8-2008
Posty: 170
Ulubiona piosenka Josha: Don't Give Up, Thankful...
Wiek: 19
Imię: Joanna

Re: Grafika

Najlepiej ściągnąc Gimpa, bo jest po polsku i za darmo, całkowicie legalny ( uwaga: musisz wpisac w wyszukiwarke polska wersja, bo jest też angielska, no chyba, że wolisz się bawic w obcym języku ). Potem trzeba otworzyc oba zdjęcia w programie ( na raz! ) i tu zaczyna się cała zabawa. Mianowicie muszisz pracowac na warstwach. Na pasku u gury jest taka opcja: warstwy. Ustawic przezroczystośc i nakładac jeden obrazek na drugi ( i tu właśnie spod obrazka nakładanego powinnien wystawac ten, na który nakładasz, tak będzie łatwiej go umiejscowic), później likwiduje się przezroczystośc i gotowe . Napisałam to w bardzo dużym skrócie, ogólnie ciężko mi jest wytłumaczyc, co i jak. Pozostaje jeszcze pomoc oraz metoda prób i błędów. Ja osobiście, kiedy pierwszy raz pracowałam na warstwach, głowiłam się dobre 2 godziny, ale też chodziło mi o trochę inny efekt niż tobie, mianowicie lekko prześwitująca tekstura nadająca obrazkowi chropowatości, nigdy nie robiłam takich machinacji, żeby z jednego obrazka wkleic coś do drugiego. No ale mam nadzieję, że Ci się uda i życzę powodzenia .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Orange House Next To a Park ehotelsreviews.com Hotels Kampos Paros ドイツ