Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 15-2-2010 20:18:40

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

No to Cię rozczaruję, to noc z wtorku na środę... Ja właśnie dopiero co skonczyłam ferie... Nie mogłam mieć teraz?? Oglądalabym sobie w nocy... ;( A tak dopiero później się dowiem.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#17 17-2-2010 21:03:15

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

Jestem pod wrażeniem... Brian sięgnął dna. Najgorszy występ w jego karierze. Najgorszy był 8 lat temu (w wieku 17 lat!) - 14 miejsce na Igrzyskach. Teraz nie ma raczej szans, by po długim programie był lepszy, niż to nędzne 14 miejsce... Psychika Briana nieźle szwankuje. Nawet nie mam ochoty oglądać tego występu.

Kurcze, nie dało mi się cieszyć zbyt dlugo Brianem. Gdy go poznałam, był już po swojej najlepszej formie i potem była już tendencja spadkowa. Chciałabym przestać mu kibicować. Ale nie mogę. To silniejsze ode mnie. Mam wielki sentyment do Bri, uwielbiam go i nigdy się od niego nie odwrócę.

Cóż, pozostaje mi jeszcze wierzyć, że chociaż w dlugim programie Bri pokaże klasę, może gdy już wie, że nic nie osiągnie w tych IO, będzie rozluźniony i pojedzie tak jak naprawdę umie! Chyba, że się do końca już poddał i załamal... No i że Plushenko nie wygra. Niech ktoś w końcu pokaże mu, że nie jest Bogiem...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#18 17-2-2010 22:36:17

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

Nie wiem nawet co mam powiedzieć bo nic nie widziałam jeszcze! Tzn. tak, ponieważ transmisja jak na złość musiała być dzień wcześniej niż tego chciałam to nie mogłam sobie pozwolić na oglądanie całości:/ Ale poświęciłam się jakoś i nastawiłam sobie budzik na godz. 5:00. Miałam nadzieję, że "nasi" jako jedni z lepszych pojadą gdzieś pod koniec więc będę miała szansę ich zobaczyć. Jednak szybko moje nadzieję rozwiała tablica rankingowa na której widnieli już i Lambiel i Brian i Plushenko Byłam zawiedziona, że jednak się spóźniłam:( Ale oglądałam do końca żeby chociaż wiedzieć które miejsca ostatecznie zajmą nasi ulubieńcy.
...i tak, jestem również pod wrażeniem! Wręcz myślałam, że jeszcze śpię i to mi się tylko śni

Brian i 18 miejsce?! Toż to jakiś kiepski żart! A jeszcze nigdzie nie ma archiwalnych materiałów jego występu, no nie mogę zobaczyć. A mimo wszystko chciałabym widzieć co takiego właściwie się stało...

Stephane, 5 miejsce, czyli powtórka z ME. Zobaczymy co będzie dalej, podobno ma jeszcze szanse by atakować po brąz. Ale też nie widziałam jego jazdy i nic nie mogę powiedzieć. Mam nadzieję, że YT jutro w końcu się zlituje i udostępni materiały.

Powiem szczerze, że i tak Steph mnie zaskoczył. Już na ME nie spodziewałam się cudów a jednak stał się jakiś CUD i było to 2 miejsce. Ale Igrzyska to inna bajka, większa konkurencja... A może to ja nie doceniam Lambiela? Aż dziwne, prawda? Może rzeczywiście jest szansa by dołączył do tej ścisłej czołówki...? Szczerze mu tego życzę:) Ale jeśli mu się nie uda to nic nie szkodzi, w moich oczach zawsze będzie najlepszy.
To działa tak jak u Ciebie Marta, nieważne co by nasi chłopcy zrobili i jakie porażki ponosili to nie da się ich nie kochać ;]

Marta_Evans napisał:

No i że Plushenko nie wygra. Niech ktoś w końcu pokaże mu, że nie jest Bogiem...

A kto Twoim zdaniem powinien mu to pokazać? Evan Lysacek? Bo to on depcze mu po piętach... Ale szczerze mówiąc nie lubię ani jednego ani drugiego...coś mi w nich nie gra, nie umiem tego nawet racjonalnie wyjaśnić, tak już jest po prostu...


A Brian niech się bierze w garść i pokaże "prawdziwego" Briana! Liczę na to Przecież te igrzyska nie mogą się tak koszmarnie dla niego skończyć, bo jeszcze chłopak gotów jest popełnić ten sam błąd co wcześniej Steph i wycofać się z łyżwiarstwa. A do tego dojść nie może, nie wierzę, że to koniec Briana Jouberta!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#19 25-3-2010 23:14:00

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

I jak się kochana Marta zapatruje na 3 miejsce Briana w MŚ?
Jak widać wziął się w garść i pokazał, że nie jest z nim aż tak źle... (choć sytuacja wyglądałaby zapewne zupełnie inaczej gdyby byli Ci wielcy "nieobecni" na mistrzostwach). O Igrzyskach trzeba zapomnieć, ważne by nie tracić wiary w to francuskie dobro narodowe;] Ja w każdym razie kibicuję mu i kibicować będę zawsze. Zwłaszcza, że moje szwajcarskie dobro narodowe ostatecznie zrezygnowało ;( Ostał mi się tylko....i AŻ Brian



P.S. Ale co ten Brian ma z tymi pojedynczymi skokami przed każdą jazdą? Jakiś nawyk, tak rozładowuje sobie napięcie? Wiem Martuś, że Ci się to nie podobało, i ja też wyczuwam w tym coś niepokojącego. Jakby wciąż brakowało mu tej pewności siebie...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#20 26-3-2010 10:23:24

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

Po krótkim programie wchodzę na forum Briana, a tu widzę posty typu "Brian był fantastyczny", "wielki Brian powrócił" itd. Po prostu byłam wniebowzięta i od razu odszukałam na youtube filmik. Nie mogłam przestać oglądać. Naprawdę było cudownie. A ten skok 4+3 był fenomenalny. Mimo, że zajmował dopiero 3 miejsce po krótkim (to buczenie publiczności po podaniu wyników po przejeździe Briana!) to jednak tracił niewiele do 1 i 2 miejsca, więc wszystko się jeszcze mogło zdarzyć.

Dziś wchodzę ponownie na forum i niestety nie było już tak pięknie. Widzę, że zaliczył upadek... Jeszcze nie obejrzałam, właśnie muszę zobaczyć...

...

No to obejrzałam. No cóż, było miejscami nie rytmicznie, tak jakby Brian nie słyszał muzyki, zupełnie nie ten Brian, którego znam. Brakowało mu werwy w tym tańcu, i chyba za to Brian tak dużo traci tych punktów. Bo technicznie nie było tak źle.

Brian przestał się chyba cieszyć tańcem, bo myśli cały czas żeby nie upaść czy co. A dla mnie Brian nie będzie zasługiwać na miano mistrza dopóki nie przestanie się wywracać! Nie wiem czy tu gdzieś już o tym pisałam, ale to było nie do pomyślenia, jeszcze jakiś czas temu, żeby Brian upadał w skokach. Mogły być nie 100% czysto wykonane, ale na pewno bez upadku! A teraz ciągle mu się to przydarza. Jak jeden z najlepszych solistów może zaliczać upadki?

Tak więc Brian wrócił ale nie do końca. Prawda, podniósł się trochę po tych Igrzyskach, ale czeka go wiele pracy. Przede wszystkim niech zmieni muzykę i choreografię do każdego z występów na następny sezon - tak, żeby mu się nic nie kojarzyło z Igrzyskami. No i niech zacznie znów cieszyć się z tego co robi.

Agnetha napisał:

Ale co ten Brian ma z tymi pojedynczymi skokami przed każdą jazdą? Jakiś nawyk, tak rozładowuje sobie napięcie? Wiem Martuś, że Ci się to nie podobało, i ja też wyczuwam w tym coś niepokojącego. Jakby wciąż brakowało mu tej pewności siebie...

No właśnie to oznacza, przynajmniej dla mnie, że Brian nie jest pewny siebie i zamiast myśleć o tym, że przecież wczucie się w taniec też jest ważne, za to też dostaje się masę punktów, on myśli wyłącznie o technice. No i przez to że tak myśli, to mu się nie udaje.

No i to prawda co napisałaś, Aga. Gdyby był Plushenko i Lysacek nie byłoby pewnie medalu. Więc można powiedzieć, że ten medal dostał w prezencie, za to, że zdołał podnieść się po Igrzyskach.

Cieszy mnie jednak to, że fani nadal są z Brianem i nie opuścili go po IO. Naprawdę dopingowanie było świetne.

I jeszcze jedno. Na początku podobało mi się to, że Brian, szczególnie w krótkim programie, po skokach pokazywał, że cieszy się, że to wykonał. Rozumiem, że po Igrzyskach, gdzie mu nic nie wychodziło, cieszy się, że teraz wyszło. Ale niech więcej już tego nie robi. No bo przecież to jasne, że Brian MUSI i UMIE dobrze skakać. Taką radość mógłby pokazywać łyżwiarz, który przypadkiem, po raz pierwszy wykonał świetny skok. Jeśli rozumiecie o co mi chodzi.

No to byłoby na tyle. Mam nadzieję, że za rok Brian wróci odmieniony (albo inaczej, wróci DAWNY Brian). Choć... miałam taką nadzieję już rok temu. No i nic z tego nie wyszło. I boję się, że raczej nic już z tego nie wyjdzie i nie zobaczę już nigdy dawnego Briana. Nie chcę tak myśleć, ale nie potrafię wyzbyć się tego uczucia, bo ono tkwi głęboko we mnie. Niestety. Ale jak długo Brian będzie jeździł, nigdy go nie opuszczę. Zawsze będę trzymać kciuki. Będę wierzyć, ale Bri też musi wierzyć.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#21 6-11-2010 16:23:16

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

No cóż. Dopiero zaczyna się nowy sezon w łyżwiarstwie... Ba, tak naprawdę jeszcze na dobre się nie zaczął, bo co kogo obchodzi Grand Prix... a ja już jestem niezadowolona.

Chciałam, żeby Brian wrócił. A wydaje mi się, że jest jeszcze gorzej niż poprzednio.

Obejrzałam jego dwa występy podczas Cup of China Grand Prix. Z jednej strony zawsze zawody te traktowałam jako treningi przed Mistrzostwami. No ale jakoś trzeba być przygotowanym, prawda? Muzyka do programów pozostanie. Choreografia w większym stopniu także. Najgorsze jest to, że wynudziłam się podczas jazdy Briana. I podczas krótkiego i podczas długiego programu. Brak u Briana jakichkolwiek emocji. Powstrzymywałam się, żeby nie wyłączyć wcześniej filmików! A to BARDZO niedobrze. Nigdy mi się to nie zdarzało. Przeciwnie, oglądając Briana zawsze dygotałam z emocji. A teraz... Muzyka nieciekawa. Nawet wątpię czy gdyby Brian pojechał bezbłędnie, coś by wskórał. Przed występem nadal wykonuje ten podskok, co już na początku mnie zdenerwowało. Po SP Brian był drugi. 2 miejsce jest dobre, ale zdobył tylko 74 punkty. Żeby myśleć o medalu na Mistrzostwach trzeba zdobyć ponad 80 punktów. Poza tym miał szczęście, że trafił do takiej grupy... W innych Grand Prix byli już łyżwiarze, którzy zdobyli >80 punktów. A o LP już nawet nie wspomnę - to była katastrofa. A najgorsze jest to, że Brian był wielce zdziwiony tymi wynikami! Nie było widać, że nie był zadowolony ze swojej jazdy. Wręcz przeciwnie. Uśmiechał się i w ogóle...

Ech, coś czuję, że to będzie kolejny stracony sezon. Czy Brian może w końcu "się ogarnąć" i pokazać, że to ON zdobył mistrzostwo Świata w 2007 r. i nie był to tylko sen?


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#22 26-11-2010 22:57:12

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

Z łaski swojej Brian nie ma zamiaru się ogarnąć... Jak tak samo pójdzie podczas LP (trwa teraz Grand Prix we Francji [tak FRANCJI! Jego kraju!] i jesteśmy po SP), to nie wiem co wtedy zrobię...

No kurde, no bo się denerwuję. Logiczne przecież, że każdy człowiek denerwuje się, gdy coś nie wychodzi po jego myśli. A po mojej myśli jest to, że ktoś komu kibicuje, zajmuje pierwsze miejsce. A przecież nie wymagam wiele. Bo Brian BYŁ mistrzem. Nie mógł w jednej chwili zapomnieć jak się jeździ. Nie wiem... potrzebny mu psycholog, czy co? No bo to chyba wina psychiki. Bo czego innego?

EDIT: taaa, mój trzeci post pod rząd. Chyba tylko ja się tu przejmuję łyżwiarstwem. A może mnie tu ktoś chociaż pocieszyć? Prooooszę...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#23 26-11-2010 23:07:14

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

Ja pocieszam, może nie do końca rozumiem tej dyscypliny sportu, ale to frustrujące jak coś nie wychodzi, co powinno... ale jak to mówią - kibic na dobre i na złe, co?


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#24 26-11-2010 23:15:55

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

Dzięki Brianowi Joubertowi poznałam Josha (w 2007 roku w Warszawie na Pokazie Mistrzów po Mistrzostwach Europy jechał do piosenki You Are Loved (Don't Give Up)). Wtedy (mam na myśli 2007 r.) Brian zdobył Mistrzostwo Świata (poprzedzone Mistrzostwem Europy)... A ja mam do niego wielki sentyment, za Josha. I teraz mu kibicuję. Niestety Brian już nie jest w takiej formie co kiedyś. Ale ciągle trzymam kciuki i mam nadzieję, że jeszcze pokaże na co go stać. Kibic na dobre i na złe. Oj, prawda.

EDIT: No fajnie, Brian wycofał się z LP. Jak on to może robić fanom? Swoim fanom we Francji?? A może wielu przyszło go zobaczyć? Nie wiem co się z nim dzieje. Musi się wziąć w garść, nie ma wyboru.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#25 29-1-2011 22:23:01

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

Nie wierzę... MÓJ BRIAN JEST DRUGI! A ja w niego nie wierzyłam.

Jego program dowolny był naprawdę bardzo dobry! Zdobył najwięcej punktów. Stracił do pierwszego miejsca ok. 3 punktów. Było blisko, ale i tak powinien być wdzięczny losowi. Po tak fatalnym krótkim programie obronić podium. Jestem szczęśliwa!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#26 30-1-2011 13:38:25

 plummy

Dżosznięty

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 14-8-2008
Posty: 170
Ulubiona piosenka Josha: Don't Give Up, Thankful...
Wiek: 19
Imię: Joanna

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

Ja niestety nie miałam możliwości oglądania programu krótkiego solistów, za to wczoraj postanowiłam oglądnąć finał, zasiadam przed tv.... i zepsuł mi sie dekoder ! Po długich, a ciężkich staraniach udało mi się włączyć Eurosport akurat na koniec programu Briana, więc z wiele sobie nie pooglądałam. Cieszy 2. miejsce Briana, chociaż to nie mój faworyt, jeszcze bardziej cieszy 3. miejsce Tomasa Vernera, za którym przepadam, a najbardziej cieszy 1. miejsce Florenta amodio, który niechybnie sobie na nie zasłużył, a oglądanie jego radości ze zwycięstwa - to dobiero cieszyło . Zwłaszcza, jak się rzucił w ramiona Briana!
Jak widać francuski team jest w tym roku mocny, już drugi raz grali Marsyliankę ( po raz pierwszy w tańcach, dla moich ulubionych Nathalie Pechalat i Fabiana Bourzat ). Zobaczymy, jak to będzie na Mistrzostwach Świata.
A dziś jeszcze gala! Nie mogę się doczekać !

Offline

 

#27 31-1-2011 12:26:33

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

I mieliśmy akcent joshowy na Gali Mistrzów! Remember me:
http://www.youtube.com/watch?v=OYBq8l5ZlRc

Rosyjska para sportowa, która zdobyła brązowy medal, Vera BAZAROVA i Yuri LARIANOV ;] Tylko ten nieszczęsny upadek Very, musiało boleć


A Brian, oczywiście pokazał wszystko co potrafi najlepiej. Seria kroczków wymiatała na lodzie, heh. Narobił tyle dziur w lodzie, że aż współczułam tym wszystkim, którzy mieli występować po nim. Tylko ta muzyka, już bardziej w stylu Briana, ale i tak moim zdaniem mógł wybrać coś lepszego.
I jeszcze jedno, wyprzystojniał Brianek jeszcze bardziej

I nie byłabym sobą gdybym nie wyraziła swojej wielkiej radości na widok mojego Stephana! Miałam wielką nadzieję, że zobaczę go na Gali (w końcu w Szwajcarii nie mogło go zabraknąć) i nie myliłam się;)

http://www.youtube.com/watch?v=D4TjJfVH … re_related

U Lambiela też tradycyjnie, piękna interpretacja do muzyki klasycznej, niesamowite piruety, które zapierają dech i oczywiście jeden upadek do kompletu. Ale to nic nie szkodzi, dla mnie zawsze będzie naj naj.

To tyle tak na szybko, podsumowując, gala wyjątkowo mi się podobała, nawet bardziej niż ta zeszłoroczna ;]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#28 1-2-2011 16:01:08

 plummy

Dżosznięty

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 14-8-2008
Posty: 170
Ulubiona piosenka Josha: Don't Give Up, Thankful...
Wiek: 19
Imię: Joanna

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

Dzięki za ten link do występu Stephana! Niestety na Eurosporcie go nie pokazali.

Offline

 

#29 2-2-2011 12:17:15

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

Cała przyjemność po mojej stronie
Ja oglądałam retransmisję na stronie TVP sport, ale pech chciał, że na występie Stephana obraz ciął mi się nie miłosiernie Także jego piruety oglądałam w kilku ratach, to było straszne. Dlatego koniecznie następnego dnia szukałam na YT filmiku, by móc na spokojnie zobaczyć go jeszcze raz;]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#30 24-4-2011 10:38:01

 Serendipity

Zarażony Dżospą

Skąd: Szczecin/Wrocław
Zarejestrowany: 15-4-2011
Posty: 101
Ulubiona piosenka Josha: Let me fall
Wiek: 23
WWW

Re: Łyżwiarstwo Figurowe

Nie wiem czy słyszałyście ale z powodu trzęsienia ziemi w JAponii przesunięto Mistrzostwa Świata i zawody zaczynają się zaraz po świętach, 25.04 do 1.05. i zorganizuje je Moskwa. Z tego co patrzyłam transmisje na Eurosporcie zaczynają się od środy. Szkoda że mój ulubiony Lambiel już nie startuje teraz kibicuję bardzo Tomasowi Vernerowi z Czech - też uwielbiam jego styl jazdy i poczucie humoru:)  I też "odkryłam" Josha dzięki Brianowi i jego występie do 'Don't give up'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Rabka-Zdrój Overnatning Ecuador Hospedaje 3 DE MAYO