Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 9-5-2009 11:16:19

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Janusz Radek

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#2 9-5-2009 11:55:29

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Janusz Radek

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#3 9-5-2009 17:05:07

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Janusz Radek

Ja znam tylko kilka utworów Janusza,mnie też się podoba! Dzięki Agnieszko za te piosenki 

P.S.Chciałam się pochwalić,że miałam okazję porozmawiać na żywo z Januszem Kilka lat temu pracowałam na stacji benzynowej na autostradzie,na barze... Pewnego dnia wszedł na bar Janusz Radek...od razu go poznałam! Wiedziałam,że śpiewa utwory Niemena...Zamówił kawę...która była dla niego gratisowa Ja zagadnełam,że go znam i lubię Był trochę zdziwiony,że go rozpoznałam Wydał mi się wtedy naprawdę bardzo sympatycznym człowiekiem,nie jakąś gwiazdą,która pokazuje nie wiadomo co(a z takimi też miałam w tej pracy do czynienia!).Bardzo miło wspominam ten epizod,ale szkoda,że nie wziełam autografu Sorry,za taki mały OT!


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#4 9-5-2009 18:06:26

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Janusz Radek

Jaki tam OT! Przecież to o Radku:) Spotkanie z Januszem Zazdrościć czy się cieszyć?! Jedno i drugie ;]
Ale miałaś farta, nie musiałaś przepychać się przez tłum rozkrzyczanych fanek^^

Ech, i ja mam taką małą nadzieję, że kiedyś go spotkam...na jego koncercie;] W końcu szanse są o wiele większe niż z Joshem. Na koncerty polskich wokalistów nie ciągnęło mnie nigdy, bo nie było specjalnie do kogo się wybrać....ale do Radka pofrunęłabym jak na skrzydłach:D Niech tylko się znajdzie w moich okolicach i już pędzę;]

Marta_Evans napisał:

Lubię patrzeć na Radka. Swoje usta otwiera tak szeroko. To mi się podoba. A jego skala głosu zachwyca...

Ja też lubię patrzeć...i właśnie, te usta Nikt tak nie potrafi. Wiecie co, wtedy przypomina mi tę żabę Kermit http://weblogs.newsday.com/features/hom … -thumb.jpg

Żałuje tylko, że tak mocno ściął włosy A przecież ma takie bujne loki, takie ładne baranki...zupełnie jak nasz Josh! (to jest pierwsza rzecz która ich łączy). Jak mu tylko odrosną, a on znów zetnie to nie wiem co mu zrobię...
Same zobaczcie jak ładnie tu wygląda
http://www.youtube.com/watch?v=FNrT80wyFCw

I tak na marginesie...wszyscy wokaliści jakich słucham i których uwielbiam mają kręcone włosy. Mówię Wam, w tym musi coś być^^

I też ma piękne orzechowe oczy, jak nasz J. (to druga rzecz wspólna). Muszę jeszcze innym moim "panom" spojrzeć głęboko i przekonać się czy i oni mają "brąz" :]

Marta_Evans napisał:

"A może byśmy tak, najmilsza, wpadli na dzień do Tomaszowa?" Zapraszam oczywiście.

Uważaj na słowa kochana, bo jeszcze skorzystam

Marta_Evans napisał:

Ja z polskich piosenkarzy lubię jeszcze bardzo Braci i Jarka Webera, którego moja siostra ochrzciła Radkiem, po prostu jej przypomina Janusza - nie wiem dlaczego.

Ja też lubię Webera Przypomina Janusza?! Patrzę i patrzę i podobieństwa doszukać się nie mogę Już bardziej podobny jest do mojego kolegi Ale jego foty nie będę tu wrzucać bo dopiero by mi dał
Lubię głos Jarka, szkoda tylko, że mogę go posłuchać właściwie tylko w "Jaka to melodia" Zobaczcie, wygrał przecież program "Droga do gwiazd" w 2002 roku, wydał płytę, która była tam nagrodą i co dalej? Jak dalej potoczyła się jego droga do gwiazd? Chyba nie tak jak sobie wymarzył...Ale tak to u nas jest, ze promuje się tych co nie trzeba:/

Jego życiem prywatnym się wcześniej nie interesowałam, ale teraz zerknęłam i co widzę? Jest rówieśnikiem Josha (choć jednak młodszy o 10 miesięcy), ale zdążył się już dorobić żony i trójki dzieci! Josh, bierz się wreszcie do roboty!
Nawet nie byłam świadoma tego, że Grzegorz Wilk, który również śpiewa w "Jaka to melodia" jest jego bratem Grzesia głos też mi się podoba;]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#5 9-5-2009 19:46:15

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Janusz Radek

Agnieszko,rzeczywiście miałam farta,bo na barze był tylko On i ja za ladą
I te usta... Pamiętam bardzo sympatyczny ciepły uśmiech


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#6 9-5-2009 20:28:34

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Janusz Radek

fanka Josha napisał:

Chciałam się pochwalić,że miałam okazję porozmawiać na żywo z Januszem Kilka lat temu pracowałam na stacji benzynowej na autostradzie,na barze... Pewnego dnia wszedł na bar Janusz Radek...od razu go poznałam! Wiedziałam,że śpiewa utwory Niemena...Zamówił kawę...która była dla niego gratisowa Ja zagadnełam,że go znam i lubię Był trochę zdziwiony,że go rozpoznałam Wydał mi się wtedy naprawdę bardzo sympatycznym człowiekiem,nie jakąś gwiazdą,która pokazuje nie wiadomo co(a z takimi też miałam w tej pracy do czynienia!).Bardzo miło wspominam ten epizod,ale szkoda,że nie wziełam autografu

Ojej, ale miałaś przeżycia! Też bym tak chciała. Oczywiście wiadomo, że najlepiej to z Joshem, ale kimś innym też się zadowolę.

Agnetha napisał:

Marta_Evans napisał:

"A może byśmy tak, najmilsza, wpadli na dzień do Tomaszowa?" Zapraszam oczywiście.

Uważaj na słowa kochana, bo jeszcze skorzystam

No ależ proszę bardzo! A odbiegając trochę od tematu... Dziewczyny, kiedyś musimy wszystkie razem skombinować sobie bilety na koncert Josha (oczywiście miejsca obok siebie) spotkać się i razem krzyczeć, piszczeć i co się tam jeszcze da. xD Niech tylko będą znane terminy koncertów... Oj, niech Josh uważa.

Agnetha napisał:

Ja też lubię Webera Przypomina Janusza?! Patrzę i patrzę i podobieństwa doszukać się nie mogę

Jasne, że nie ma podobieństwa. Dlatego napisałam, że nie wiem, czemu mojej siostrze Jarek przypomina Radka. No ale cóż... Przez nią też mówię na Jarka Radek. A może po prostu kiedyś się przejęzyczyła i powiedziała Radek? Dobrze już nie pamiętam. Fakt, że Jarek to Radek.

Agnetha napisał:

Ale tak to u nas jest, ze promuje się tych co nie trzeba:/

Niestety, święta prawda.

Agnetha napisał:

Josh, bierz się wreszcie do roboty!

Hahahaha Popieram. Co do Jarka, to wiedziałam, że ma już trójkę dzieci. No po prostu nie tracił czasu. xD

Agnetha napisał:

Nawet nie byłam świadoma tego, że Grzegorz Wilk, który również śpiewa w "Jaka to melodia" jest jego bratem Grzesia głos też mi się podoba;]

No nie mów! Też nie wiedziałam. W ogóle podobają mi się głosy wszystkich facetów śpiewających w Jakiej To Melodii i to dla nich lubię oglądać ten program.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#7 13-5-2009 09:33:53

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Janusz Radek

Moniko, ale fajne przeżycie! Kurcze, jak to człowiek nie wie, siedzi sobie na stacji benzynowej i nagle przyjeżdża Janusz Radek. Fajnie, nooo! <tu mi się przypomina moja rozprawka, ale umieszę ją w innym wątku, żeby nie oftopować>

Właśnie, Martuś, bo wiesz, jeszcze będę w pobliżu.... XDD <zabrzmiało groźnie? XD>

Marta_Evans napisał:

No ależ proszę bardzo! A odbiegając trochę od tematu... Dziewczyny, kiedyś musimy wszystkie razem skombinować sobie bilety na koncert Josha (oczywiście miejsca obok siebie) spotkać się i razem krzyczeć, piszczeć i co się tam jeszcze da. xD Niech tylko będą znane terminy koncertów... Oj, niech Josh uważa.

Myślałam o czymś takim właśnie, tylko zastanawiałam się, do którego wątku to wrzucić: może się umówimy, że jak w końcu nastąpi ten piękny moment i Josh będzie kocnertował w Polsce... to spotkamy się na nim i zrobimy sobie zdjęcie? Takie jedno, duże zdjecie, wszystkich forumowiczów? Może nawet z Joshem się uda...? No dobra, tu już marzę. Ale z tym zdjęciem, to co myślicie?

A ja też lubię Webera! Za śpiewanie w "Zaczarowanej" ^^


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#8 13-5-2009 18:09:31

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Janusz Radek

Ja Radka widziałam w Jesus Christ Superstar jako Judasza:)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#9 13-11-2009 21:25:09

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: Janusz Radek

Po raz kolejny będę miała okazję posłuchać Janusza Radka na żywo Nie mogę się już doczekać.


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

#10 1-12-2010 00:54:13

elaynaah

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 20-8-2010
Posty: 216
Ulubiona piosenka Josha: February Song (a jakże!)
Wiek: 22
Imię: Agata

Re: Janusz Radek

A ja kiedyś przez całkowity przypadek wylądowałam na koncercie Janusza Radka Co to było za przeżycie! Przeszył mnie do głębi swoim głosem, interpretacją Do tej pory nie mogę się otrząsnąć z tej zrodzonej wtedy miłości do jego muzyki A minęło już hm chyba z trzy lata Ale to dobrze
I dodam jeszcze, że co tam filmiki na youtube, co tam mp3... Nic się nie równa koncertowi! NIC! Janusz Radek zdecydowanie zyskuje w występie na żywo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl Allotjament Salzgitter Hotele Chrysi Ammoudia Проживание Даллструм