Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 11-8-2009 15:56:27

Adm

Administrator

Zarejestrowany: 24-3-2008
Posty: 53

Andrea Bocelli

Tyle się o nim pisało w różnych wątkach, że czas chyba założyć osobny temat. Andrea od wielu lat jest jednym z moich najukochańszych piosenkarzy, powiedziałabym nawet, że cenię jego muzykę nieco bardziej niż muzykę Josha.

Ma wspaniały głos, którym - co najważniejsze - potrafi przekazać gamę emocji tak szeroką, że nieodmiennie wprawia mnie w osłupienie. Jego duet z Celine Dion jest moim ukochanym wykonaniem "The Prayer", ale szczególne miejsce w moim sercu zajmuje "Vivo Per Lei" wykonywane z Judy Weiss, naprawdę, naprawdę mocny utwór. http://www.youtube.com/watch?v=bHzHd43j … re=related

Wprawdzie ukochał sobie język, którego słuchać wyjątkowo nie lubię (hiszpański), ale utwory w języku włoskim są równie liczne, więc mogę słuchać Andrei do woli, bez względu na moją aktualną tolerancję lingwistyczną.

A Wy? Które duety z Andreą lubicie najbardziej? Które utwory, płyty, nowe aranżacje? Może ktoś się wybiera na warszawski koncert Andrei pod koniec sierpnia?

Offline

 

#2 11-8-2009 19:11:11

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Andrea Bocelli

To prawda, Andrea troszkę się przewijał na forum, głównie z mojego powodu...i właściwie tu powinnam bić się w piersi, że od razu nie założyłam o nim osobnego wątku I teraz nie wiem, czy mam nawijać o nim jeszcze raz (z tym nie ma problemu xD O Andrei mogę zawsze i wszędzie) czy powycinać z wątków? Choć to będzie chyba dziwnie wyglądało, bo przy Andrei pojawiali się tez inni artyści...chyba jednak lepiej od początku


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#3 11-8-2009 19:20:48

Adm

Administrator

Zarejestrowany: 24-3-2008
Posty: 53

Re: Andrea Bocelli

Nie, nie, niczego na siłę nie będziemy wycinać. ;-) Ale następnym razem, gdy ktoś będzie miał ochotę się uzewnętrznić, wypowie się po prostu tutaj, w odpowiednim temacie.

Offline

 

#4 12-8-2009 19:03:55

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Andrea Bocelli

Ostatnimi czasy mam manię na "belissime stelle" i "canto della terra" no i oczywiście klasyka jak "Con te partiro" i "Vivo per lei". Jakieś 2 lata temu oglądałam filmik, jak wykonuje właśnie Con te partiro z młodym Gregorym Lemarchalem, wzruszające to było. Od tamtej pory Andrea ma u mnie w sercu swoje miejsce.


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#5 25-1-2012 12:09:30

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Andrea Bocelli

Kto się wybiera na koncert Andrei?


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#6 2-4-2012 14:22:04

 SandY16

Gość z zewnątrz

Skąd: Kielce :)
Zarejestrowany: 29-3-2012
Posty: 12
Ulubiona piosenka Josha: Per Te i Remember
Wiek: 16
Imię: Sandra

Re: Andrea Bocelli

laure napisał:

Ostatnimi czasy mam manię na "belissime stelle" i "canto della terra" no i oczywiście klasyka jak "Con te partiro" i "Vivo per lei". Jakieś 2 lata temu oglądałam filmik, jak wykonuje właśnie Con te partiro z młodym Gregorym Lemarchalem, wzruszające to było. Od tamtej pory Andrea ma u mnie w sercu swoje miejsce.

"Vivo Per Lei" jest śliczne ^^ najbardziej lubię wersję wykonaną w duecie z Laurą Pausini (bardzo polecam piosenki tej włoskiej wokalistki, szczególnie "Non C'e" i "Le Cose Che Vivi" <3 ) Cudowny utwór o miłości do muzyki ...:::d(^^,)b:::...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovÊ Jímky Plzeň przegrywanie kaset vhs warszawa Putgarten Kempten www.hotelstayfinder.com