Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#61 16-9-2009 13:12:33

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh na Twitterze!

Zauważyłam ,że jak ktoś odpowiada komus na twitta to czasem pojawiają sie przed loginem litery RT .Jak sie robi reply to te litery sie nie pojawiaja .Wydaje mi sie że tylko wtedy gdy sa te litery nadawca może odczytac nasza wiadomośc . Może się  mylę , ale jakos nie moge do końca rozszyfrowac tego twittera

Offline

 

#62 16-9-2009 13:14:10

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Josh na Twitterze!

a RT to nie będzie czasem Rated - w sensie pokazać, polecić innym? tak mi się coś kojarzy, ale mogę się mylić...


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#63 16-9-2009 13:37:25

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh na Twitterze!

A to RT nie wpisuje się po prostu ręcznie?


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#64 16-9-2009 14:03:12

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh na Twitterze!

Być może obie macie rację , nie wiem dlaczego ale myślałam ,że jest to jakiś skrót oznaczający odpowiedż .

Offline

 

#65 19-9-2009 11:38:32

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh na Twitterze!

No to wyjaśniło się, co miał na myśli Josh w kilku ostatnich wiadomościach:
"For the record, no i did not break into song on the sidewalk because 2 girls begged me to. I did however have an amazing meatloaf sandwich."
"I couldn't finish it all so I put the rest in my "tips" hat and went home."
"Only because its the first time my name has ever been in print. RT@TheRealKrisKiss really?? u r responding to the national enquirer??"

Nie za bardzo wiedziałam, o co tu chodzi, ale na szczęście nasza koleżanka iheartjoshgroban wszystko wytłumaczyła. Otóż Josh pojawił się w gazecie The National Enquirer... Tak, brukowcu. Podobno po raz pierwszy, jak się dowiadujemy od Josha ("Only because its the first time my name has ever been in print").

Josh jadł sobie lunch w pewnej knajpie. W pewnym momencie zaczepiły go dwie dziewczyny błagając na kolanach, żeby zaśpiewał coś. Oczywiście jak nasz kochany Josh mógł odmówić i wyjść na nieprzyjemną gwiazdkę... Zaśpiewał. Oczywiście zbiegła się cała ulica. xD Josh, ma się rozumieć, nie mógł już wtedy zjeść spokojnie lunchu, więc speszony zapakował do torby swojego sandwitcha (który był według Josha pyszny ;p) i grzecznie odszedł... Biedny Josh, nie lubi być w centrum uwagi a tu tyle ludzi nie dało mu spokoju.

Oto oryginalny tekst z gazety:
"I've heard of singing for your supper, but it got ridiculous when JOSH GROBAN, lunching at the patio of LA's Joan's on Third, (nice place by the way) was rudely interrupted by two goofy girls who weren't about to settle for an autograph-instead, they literally fell to their knees as diners gawked, pleading: "Sing us a song, Josh….Please…..PLEASE!!" Looking helpless as the twenty-ish dingbats dissolved into sobs, Josh finally burst into song. When a crowd of Third Street passers-by congregated to enjoy the impromptu concert, Gentle Josh turned bright red, told a waiter to pack his chow in a doggy bag, and split."

Chyba nie ma się czym martwić, nie napisali o Joshu nic złego, prawda? "Obsmarowali" lekko tylko te dwie dziewczyny... Że po prostu było to dziecinne.

EDIT:
"Now this may be the vodka talking...buuuuut Habba Babba. http://bit.ly/3i1tIY" Tak mnie rozśmieszył ten filmik, że aż łzy mi poleciały. xD

"I'm half russian. The other half doesn't have a mouth."

No i znów Josh nic nie pisze o polskich korzeniach. Zaczynam wątpić, czy takowe w ogóle są... A tak BTW, co to znaczy do not have o mouth? Czy to jakiś idiom? Bo tłumacząc poszczególne słowa nic z tego nie wychodzi.

EDIT 2: Już rozumiem!! Że niby po prostu Rosjanie piją wódę. A inni nie mają ust. A Josh jest w połowie Rosjaninem więc ma te geny. to odpowiedź na tekst: "Never took you for a vodka drinker". To chyba aluzja do Glee. xD Ej, Polacy też są znani z picia wódki. Czemu Josh nie napisał o Polakach... ;(


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#66 19-9-2009 13:41:41

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh na Twitterze!

laure napisał:

a RT to nie będzie czasem Rated - w sensie pokazać, polecić innym? tak mi się coś kojarzy, ale mogę się mylić...

Według mnie oznacza to Response To - w odpowiedzi na...


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#67 28-9-2009 10:19:00

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh na Twitterze!

Kochany Josh jak zwykle jest skory do pomocy - tym razem dla Filipin.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#68 1-10-2009 08:49:26

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh na Twitterze!

Josh dzisiaj napisał ,że bedzie miał sesje zdjęciową jakiej nigdy by się nie spodziewał . Ciekawe , kto zgadnie o jaka sesję chodzi ? Stawiam na coś dla kobiet , raczej nie Playboy chociaż kto wie ????

Offline

 

#69 1-10-2009 09:38:29

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh na Twitterze!

dorotea napisał:

Josh dzisiaj napisał ,że bedzie miał sesje zdjęciową jakiej nigdy by się nie spodziewał . Ciekawe , kto zgadnie o jaka sesję chodzi ? Stawiam na coś dla kobiet , raczej nie Playboy chociaż kto wie ????

Właśnie o tym miałam Dorotko napisać (:

photo shoot tomorrow for something i never thought in a million years I'd be asked to do

Też się zastanawiam, o co chodzi. Patrząc na ostatnią część zdania możliwe, że to jakieś coś zaszczytnego, czego Josh by się nigdy  nie spodziewał... A wiemy, jak skromny jest Josh. Nie mogę sie doczekać, aż się czegoś dowiemy! A także nowych zdjęc (:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#70 1-10-2009 10:02:29

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh na Twitterze!

Nijaka napisał:

dorotea napisał:

Josh dzisiaj napisał ,że bedzie miał sesje zdjęciową jakiej nigdy by się nie spodziewał . Ciekawe , kto zgadnie o jaka sesję chodzi ? Stawiam na coś dla kobiet , raczej nie Playboy chociaż kto wie ????

Właśnie o tym miałam Dorotko napisać (:

photo shoot tomorrow for something i never thought in a million years I'd be asked to do

Też się zastanawiam, o co chodzi. Patrząc na ostatnią część zdania możliwe, że to jakieś coś zaszczytnego, czego Josh by się nigdy  nie spodziewał... A wiemy, jak skromny jest Josh. Nie mogę sie doczekać, aż się czegoś dowiemy! A także nowych zdjęc (/quote]
Masz rację Aniu ta sesja znajac Josha bedzie raczej zaszczytna niż skandaliczna   Ciekawe kiedy się ukarze ?

Offline

 

#71 2-10-2009 00:06:30

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh na Twitterze!

O, nowa wiadomość! O sesji, hurray!

Photo shoot went really well! No it wasn't for Baby Gap, but thanks for the guesses!

Wydaje mi się, jakby Josh specjalnie nie podawał, co to za nazwa...


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#72 3-10-2009 12:09:13

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh na Twitterze!

Ja nie miałabym nic przeciwko temu, żeby Josh pokazał swoją klatę.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#73 15-10-2009 20:03:29

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh na Twitterze!

Nowe wpisy, głównie o płycie ^^

My goodness I enjoy singing in portuguese.

Oby tak dalej, Josh!

As I'm mixing in the rain it's becoming clear. This album is a rainy day album. Start heating the milk.

Zapowiada się świetnie. Nie znam się aż tak, ale myślę, że ten końcowy idiom może znaczyć, że Josh zaczyna kończyć wszystko, robić ostatnie przymiarki, jakby... ubijać mleko w kawie XD tak mi się wydaje. Może ktoś ma jeszcze jakieś inne pomysły?


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#74 15-10-2009 22:15:20

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Josh na Twitterze!

no ładnie ładnie Josh. czekamy z niecierpliwością...


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#75 16-10-2009 19:08:49

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh na Twitterze!

Jak ja się ucieszyłam, że Josh zaczął wreszcie śpiewać po portugalsku Tak długo na to czekałam i w duchu cały czas na to liczyłam, że wreszcie się doczekam;) I udało się. Ale mógłby coś więcej na ten temat napisać, czy śpiewał sam czy z kimś? Czy na nowej płycie też będzie akcent portugalski czy nie? Oby TAK!

A ta węgierska wersja "February Song"? Jak Wam się podoba? Jest przede wszystkim oryginalna, ten język jest zabójczy xD Już widzę jak Krisztina skacze ze szczęścia^^

Czy u nas kiedyś doczekamy się żeby ktoś sięgnął po joshowy repertuar? A właściwie to nawet nie wiem czy chcę, nie widzę odpowiedniego kandydata, który mógłby podołać. Najlepiej niech Joshie sam przyjedzie i pokaże co potrafi;]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
joshgroban.pun.pl